Energeetilise tantramassaaži baaskursus

Energeetilise tantramassaaži baaskursus

Hind:

Kestvus:

2 päeva

Aeg:

15. august –16. august 2020

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Seva Prem

Sisu:

Energeetilise tantramassaaži baaskursus
(massaaži ilma füüsilise puudutuseta
)
kursus inglise keeles tõlkega eesti keelde
L 15. august – P 16. august 2020 Tallinn
Registreeru: https://forms.gle/4C93YU2vfRgkjNWT7

Energeetiline tantramassaazh on omandatav ja kasulik igaühele, kes seda soovib teha. See on ilus ja vaimne teekond, kuidas jätta stress ja mured ning lubada end täita uue energiaga, kasutades naudingut. Aju saab puhkust, keha ja meel puhastuvad ning kogevad sügavat lõdvestust.

Kaks pikka päeva täis pehmeid energeetilisi praktikaid, massaaži ja aktiivseid meditatsioone.

KURSUSELT SAAD:
Tunded ja aistingud muutuvad sügavamaks. 2 päeva suurendavad energeetilisi oskusi nii palju, et saate partnerile pakkuda naudingut ilma teda puudutamata.

Tänu lihtsatele ja efektiivsetele praktikatele kaovad füüsilised ning psühholoogilised blokeeringud, mis takistavad elujõu voolu.

Peentunnetuse arenemine. Energia tunnetus paraneb nii palju, et üheksa paari kümnest saavad kursuse ajal üksteisele pakkuda energiavoo liigutamisega eredaid kogemusi.

VÕTMETEHNIKAD
Kontaktita massaaž
Ilma puudutusteta aistingute tunnetuse tehnikad
Peentunnetuste praktikad
Hingamispraktikad, mis täidavad elujõuga (Nüansid, mis enamus valesti kipub tegema)
Võtmekanalite avamine
Praktikate järjekord, mis teeb energeetika tunnetatavaks
Harjutuste kompleks, mis laeb käsi energia ja jõuga.

KUIDAS TOIMUB:
Praktika tutvustus
Häälestavad harjutused
Paari välja loomise tehnika
Praktika demod
Praktikate elluviimine

Kas kahtlete selles, et on olemas peened, silmale nähtamatud asjad?

Eelarvamus visa kaduma, kui hakkate füüsiliselt tunnetama energia liikumist kehas. See avab teiele uue tee enesearendamiseks.

Õpituba on mõnusalt ökonoomne, selles kasutatakse pehmeid tantristlikke tehnikaid, massaaži ja aktiivseid meditatisoone. Harjutuste järjekord on väga hästi läbimõeldud, et need pehmelt ja turvaliselt hakkaksid avama sisemisi ressursse.

Kursust viib läbi kogenud koolitaja Seva Prem (Venemaa), kes on 8 aastat õpetanud energeetilisi praktikaid ja tantramassaaži. Ta omandas hariduse paljude erinevate meistrite juures, kombineeris selle oma kogemustega. Nüüd jagab unikaalseid tehnikaid, mille töökindluses on ta veendunud ja arvab, et need on kasulikud kõigile.

Ootatud on üksi tulijad ja paarid, mehed ja naised.

KOHT JA AEG
L-P 15.- 16. august 2020 TALLINNAS
L 10.00-21.00
P 10.00-18.00
TAO Keskuses Rotermanni kvartali Elevaatorihoones, Rotermanni 2.
Sissepääs asub kvartalipoolsel sisetänaval.
https://www.taokeskus.eu/events/energeetilise-tantramassaazi-baaskursus

Osalustasu:
kuni 20. märts 235 eurot
hiljem 260 eurot
Paarile soodustus 10%

Koha kursusel kinnitab ettemaksu tasumine.
REGISTREERU: https://forms.gle/4C93YU2vfRgkjNWT7

ja tasu tagastamatu ettemaks 50 eurot (paarile 100 eurot) Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849, selgitusse märgi osalejate nimi(ed) ja "energia". Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal.

LISAINFO loomenaudinguroom@gmail.com või +372 524 0468

Juhendaja Seva Prem:
20 aastat tagasi lugesin raamatut “Tantra of Love”. See raamat muutis alatiseks mu ideed armastusest, sensuaalsusest ja seksuaalsusest. Leidsin seda lugedes end totaalselt erinevast dimensioonist. Raamat lasi aimu saada imeilusast võimalusest, ent polnud selge, kuidas reaalselt sinna jõuda. Nii alustasin teekonda, kus osalesin aastaid erinevatel energeetika ja tantra kursustel ning treeningutes, praktiseerides ja praktiseerides tehnikaid, mis avasid mulle uksed dimensioonidesse, mida kirjeldas eelnimetatud raamat. See avastamisteekond tegi mind ka õpetajaks. Ma olen koostanud 3 baaskursust, kus igaüks saab uurida oma sensuaalsust ja saada maitse suhu erinevast maailmast kui seda on tavapärane reaalsus meie ümber. Kuivõrd kursused on tavaliselt kõigest paaripäevased, siis saan edasi anda baasteadmised- ja tehnikad, mida hiljem tuleb asuda praktiseerima. Need 2 päeva tekitavad iseendaga, partneriga ja üleüldse eluga sügava armastava ühenduse.

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed