Gongimeditatsioon & Tervendus | Uue Maailma loomine

Gongimeditatsioon & Tervendus | Uue Maailma loomine

Hind:

Kestvus:

Aeg:

Juhendaja:

Rasmus Heil & Sigrid Kõlu

Sisu:

Gongimeditatsioon & Tervendus | Uue Maailma loomine

Tere kallis hing, tule saa osa TAO Keskuses, Rotermanni kvartalis, gongiõhtul võimsate planetaarsete sagedustega gongide tervendusest ning ühtlasi aitame sul vabastada mis iganes vajab vabastamist, asetades Tiibeti helikausi või tervendavad käed intuitiivselt sinu kehale.

Teema: UUE MAAILMA LOOMINE - algab meist enesest. Selleks tervenemegi seest poolt välja poole ja kergus loob ilusas voolamises ise enesest meis ümber!

☀️ Me loome sulle sel rännakul kahekesi mõnusa, sooja, hubase ning hoidva holistilise helide ookeani ja võimsa tervenemise portaali, mis aktiveerib sinus mitmed ülendatuse tunded ja aitab luua uusi ühendusi vasaku ja parema ajupoolkera vahel, mis tasakaalustab ja kasvatab sinu loomingulisust elus, aitab suhtuda ja reageerida erinevatele situatsioonidele suuremas kerguses ja õndsuses ja veel palju enamat, mida ei saa lihtsalt sõnades edasi anda.

TULE KOGE ISE!
☀️ Sinu helide ookeani loovad Rasmus Heil, energeetiline tervendaja, reiki praktik, alateadvuse alkeemik, heliterapeut, gongimängija ning Yoga Nidra ehk Unejooga juhendaja, maa elemendi esindaja
&
☀️ Sigrid Kõlu, intuitiivne energeetiline tervendaja, reiki praktik, maa elemendi esindaja.
Seda ilusat õhtut võid tulla nautima lihtsalt niisama või ka siis, kui sul on mentaalseid, füüsiliseid või vaimsed tasakaalutusi, pingeid või kinni hoitud emotsioone, väsimust ja ka pikalt alateadvuses olnud mustreid, hirme, takistusi, energia puudus vms.
Tervendus läbi telepaatilise resonantsi ehk läbi akustilise ookeani avardab sinu teadvust, tekib õndsuse tunne, puhas teadvus, harmoniseerub sinu energiaväli ning tõuseb eluenergia tase.

VASTUSED HAKKAVAD SINU ENDA SEEST ESILE KERKIMA!

☀️ Gongi õhtule tulles soovitame sul endale eelnevalt ette valmistada otsuse ehk taotluse või valmistada ette küsimuse, mida soovid enda elus tervendada, arendada, vabastada või millele soovid vastust.
Palun tule kohale 15-20 minutit enne algust, et saaksid rahulikult häälestuda, rahustada keha ja meele ning tulla kohale hetke, et kõik muu väline jääks ukse taha. Nii saab sinus toimuda sügavam tervenemine.

☀️ Gongihelid aitavad luua nihkeid sinu teadvuses.
Nendel hetkedel võivad tekkida taipamised või tulla vastused sinu seest küsimustele, mida vajad jpm.
Helivibratsiooni pakub sinu füüsilisele, mentaalsele ja vaimsele kehale vibroakustilist massaaži, mis aitab vabaneda stressist, pingetest, tõstab eluenergiat, taastab immuunsüsteemi ning ühtlasi tekib ühendus alateadvusega kus seisavad kinni meie takistused saavutamaks elu paradiisis ise eneses.

☀️ Arvesta rännakuks umbes 2.5 tundi. Kohapeal on olemas sulle matid, tekid ja vesi.
Tule kohale sinu jaoks mugavas riietuses ning vastuvõtlikus meeleolus.
Osalustasu 35€.

OSALEMISEKS ON VAJALIK REGISTREERUMINE.
Registreerumiseks kirjuta meilile -
rasmus@sinuhingepeegel.ee või privaatsõnum
telefonil - 53479213 Rasmus 🙂
Asukoht - TAO Keskus, Rotermanni 2.
Sissepääs Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast, sisenete kangi alla ja paremale, kus näete TAO Keskuse silti maja küljest välja ulatumas.

Kohtumiseni rännakul 💖
Rasmus & Sigrid ☀️

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed