Hatha jooga

Hatha jooga

Hind:

15€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

Kolmapäeviti kell 18:30 - 20:30

Juhendaja:

Kristiina Viires

Sündmus on välja müüdud

Sisu:

Teretulemast Hatha jooga tundi!

Hatha jooga tunnid põhinevad otseselt iidsetel India ja Tiibeti Tantra jooga õpetustel, mida esitatakse lihtsalt mõistetavas vormis.
Nendes tundides tegeleme lisaks füüsilise keha aktiveerimisele läbi joogaharjutuste (aasanad), ka energiakeskuste aktiveerimisega (tšakrad), praktiseerime hingamisharjutusi (pranajaama), meditatsiooni ja uurime joogafilosoofia erinevaid tahke. Iga tund kestab 2 h ja on alati erinev. __

Hatha tunnid annavad hea arusaama jooga sügavamast olemusest ning läbi praktilise kogemuse saad ka parema ettekujutluse iseenda olemusest. Keha muutub tugevamaks, hakkad kogema suuremat tahtejõudu ja enesekindlust, lahti laskma vanadest mittevajalikest harjumustest, looma uusi ja tervislikke, tunnetama emotsionaalset tasakaalu ning sisemist rahu.

Kuu viimasel kolmapäeval toimub kas:
Tantra jooga tund, kus rõhuasetus seksuaalenergia aktiveerimisele ja suunamisele läbi erinevate joogaharjutuste
või
Paarisjooga tund, kus saab ühe mati peal harjutusi kahekesi teha.
Eelnev kogemus joogas ei ole vajalik.

Registreerumine: kristiinaviires@gmail.com

Osaluspanus: 15 eurot

Juhendajast:
Kristiina teekond joogasse sai alguse aastal 2007 ashtanga joogaga tutvust tehes.
2009 aastal jõudis Kristiina Tais, Koh Phangani saarel asuva rahvusvahelise joogakooli Agama Yoga sügavate õpetusteni Tantrast ja Hatha joogast ning äratundmiseni, et on leidnud selle, mida ta pikalt otsinud oli.
Kristiina on läbinud Agama Yoga joogaõpetajate 3 kuulise kursuse (500 h IYF& RYS) aastal 2011 ning sellest ajast alates juhendanud joogagruppe Eestis ja mujal, andnud eratunde, õpetanud festivalidel ning viinud läbi koolitusi ettevõtetele, jagades rõõmuga teadmisi, mis teda ennast elus palju edasi aidanud on.
Kristiina joogaõpingud viisid teda aastatel 2010-2018 pidevalt tagasi Agama Yoga kooli, kus ta igal aastal end täiendamas käis, jõudes 2018 Yellow Sash joogatasemeni (800h).

Rohkem infot:
about.me/kristiinaviires
Facebook: Olemise Kergus

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed