Laste jooga veebis

Laste jooga veebis

Hind:

8€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

Teisipäeviti ja neljapäeviti kell 11.00

Juhendaja:

Sisu:

Laste jooga

Juhendab Regina Herodes
T ja N kell 11.00 - 12:30
R 15:00 - 16:30

Jätkame tundidega ONLINE ZOOMis: LIVE - FORMAADIS.
Treeningtundidega saad ühineda zoom-lingi kaudu, mille saadan. Oluline on registreerimine, võid seda teha nii Tao Keskuse lehel kui ka meili teel, kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Registreerunutele saadan lingi, klikka sellel ja oledki minu loodud hoitud ruumis.
Oled väga teretulnud!

Laste jooga on mänguline ja muinasjutuline tund, mida alustame ühise jagamise ringiga ja lauluga.
Tunni sisu varieerub ja sõltub selles osalevate laste vanusest. Kuid enamasti jutustab õpetaja mõne muinasjutu, kuhu on põimitud jooga asanad, mudrad, lõõgastavad hetked ja võtab lapsed endaga rännakule kaasa. Tunnis on ka tantsulisi elemente, laule, salme ja kindlasti momente, mil iseendasse sukelduda - laste jooga aitab maandada stressi ja pingeid ja toetab laste emotsionaalset tasakaalu. Õpetaja kasutab ka salme, laule, mänge.
See on lõbus ja arendav tund, mis arendab last terviklikult.
Lapsed õpivad juba varases eas enda emotsioone mõistma ja saavad hulga kasulikke tööriistu, et ennast kogu elu rõõmsa ja tervena hoida. Laste jooga toetab ka immuunsüsteemi ja üldist tervist, lisaks paraneb ka laste liikuvus ning koordinatsioon. Iga tund on erinev ja sageli viitab see mõnele olulisele teemale või väärtusele, nagu ausus, vaprus, südametee, julgus, enesekindlus, empaatia vms.

Regina Online tundide ENERGIAVAHETUS!

Esimesed kolm treeningut TASUTA
1x laste tunni pääse 8 € (või vähem/ või rohkem)
Osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja majanduslikest võimalustest tasuda rohkem või vähem. Et kel raskemad ajad, ei jääks ukse taha, ja kes soovib õpetajat enam toetada, on ka see võimalus. Treeningute eest palun kanne teha Regina Herodese ettevõtluskontole LHV EE397700771004273379.
1x pääse 10 € (või vähem/ või rohkem) (Hatha jooga, Asthanga jooga, Shindo ja tantsu tunnid)
5 x kaart 35 €
10 x kaart 65 €
Piiramatu kuukaart lastele (eriolukorra soodus) 25 €
Piiramatu kuukaart täiskasvanutele (eriolukorra soodus) 40 €
Eratreening (individuaaltund) ja konsultatsioon 40 € või vastavalt Sinu võimalustele.
Kui Sulle meeldib minu töö, stiil ning Sinu sissetulekud jätkuvad ja Sa saad ning soovid panustada, olen väga tänulik, panusta nii palju, kui soovid!
Õpetaja toetab ise!

Projekti käivitumise puhul on aprilli- august (kaasa arvatud) väikeettevõtjatele, üksikemadele soodustus minu tundides -50% (5.- eur kord). Kood- "Koos läbi"! Seda võivad kasutada ka teised, kes seda vajavad ja soovivad, tule räägi! Kuukaart seega vastavalt neile – 50 % 20.- eur/ kuu.

Kes soovib õpetajat toetada?
Ettevõtluskontolt lähevad iga kande puhul maksud kohe maha, minu erakontolt maksud maha ei lähe, kuid ma ei saa seda kontot kasutada tundide ja trennide läbiviimiseks, aga kui soovid lihtsalt toetada minu tegemisi, on teretulnud annetused ka erakontole EE622200001107072202 REGINA HERODES Swedbank.

Üldinfo:
Registreerumine on vajalik ja toimub kas TAO Keskuse kodulehe kaudu või kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Selga palun panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta lähedale käterätik, veepudel ja taastumiseks plaani endale üks tervislik amps. Treeningutele zoom - ruumi saab kohale 10 minutit enne algust ja õpetaja saadab lingi.

Kutsu mind külla on-line!

Võin teha tunni spetsiaalselt Sinu seltskonnale: nii suurtele kui väikestele, külalisõpetajana oma sünnipäevale või üritusele! Mina loon ruumi!
Lisaks on võimalus panna endale aeg kirja eratundi ning konsultatsioonile.

Juhendaja Regina Herodes
regina.onlinestudio@gmail.com
Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed