Shindo venitustund (veebiülekanne)

Shindo venitustund (veebiülekanne)

Hind:

10€

Kestvus:

Aeg:

Kolmapäeviti 13.00 - 14.20

Juhendaja:

Sisu:

**Online LIVE Shindo venitustund
Juhendab Regina Herodes

Kolmapäeviti 13.00 - 14.20**

Jätkame tundidega ONLINE ZOOMis: LIVE - FORMAADIS.
Treeningtundidega saad ühineda zoom - lingi kaudu, mille saadan. Oluline on registreerimine, võid seda teha nii TAO Keskuse lehel kui ka meili teel, kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Registreerinutele saadan lingi, klikka sellel ja oledki minu loodud hoitud ruumis.
Oled väga teretulnud!

Shindo® võtetega võib saavutada keha ja meele tasakaalu, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt. Füüsiline keha salvestab kõik meie emotsioonid ja Shindo venitusharjutustega saab endast vabastada blokeeringud ja kehast emotsionaalsed ja füüsilised pinged. Kui eluenergia voolab vabalt, püsib ka tervis hea, harjutused tasakaalustavad keha energiaid, toetad oma immuunsüsteemi ja toetad ennast tervikuna. Lõdvestumine mõjub väga hästi meie tervisele, ilule, enesetundele ja isegi aitab saavutada pikemat elukaart. Tund on väga lihtne ja lõõgastav ning töö on pigem energeetiline. Lisaväärtusena paranevad ka kindlasti painduvus ja liikuvus, kuid see pole eesmärk omaette.

Shindo® – ida ja lääne kohtumispaik
Shindo® on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. Shindo® annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Shindo® käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Erinevad tasakaalutuse seisundid (stress, füüsilised- emotsionaalsed pinged) häirivad inimese loomulikku tasakaalu. Shindo® võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastades keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest. Lõdvestumise soodne mõju meie tervisele on kõikidele teada. Shindo® tasakaalustab keha energiaid, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt.

Erinevad tasakaalutuse seisundid, nagu stress, depressioon, lihas- ja emotsionaalsed pinged häirivad inimese loomulikku elujõudu. Shindo® abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Kehavedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks.

Meridiaanide venitusharjutused.

Kopsu jämesoole meridiaan.
Jalad õlgade laiuselt harkis, varbad veidi sissepoole, käed hoida selja taga pöialdega sõrmseongus. Sügav aeglane painutus ette, käed tõusevad tagant üles, käed- jalad sirged.

Maksa-sapipõie meridiaan
Istuda maas, jalad maksimaalselt harkis. Painutus parema jala suunas. Parema käega võtta suurest varbast kinni, hoides peopesa ülespoole. Seejärel viia vasak käsi üle pea ja haarata kinni 4-st varbast. Sama korrata teise poole suunas.

Neeru-põie meridiaan.
Istuda maas, jalad sirgelt paralleelselt ees. Kummarduda ette, vasak käsi üle parema käe ja võtta kinni väikestest varvastest. Jalad on sirged ja pea põlvedel.

Südame-peensoole meridiaan
Istuda maas, jalatallad koos. Käed sõrmseongus ümber varvaste. Seejärel maksimaalne kummardus ette.

Südamepauna-kolmiksoojendi meridiaan
Jalad risti, käed risti. Sõrmed toetuvad põlvedele. Maksimaalne kummardus ette. Tuharad jäävad maha.

Mao-põrna meridiaan
Istuda jalgade vahele põrandale ja laskuda selili. Käed viia üle pea. Võib teha ka ühe jalaga.

Regina Online tundide ENERGIAVAHETUS!
(Shindo, Hatha jooga, Asthanga jooga ja Tantsu tunnid)

Esimesed kolm treeningut TASUTA

1x pääse 10 € (või vähem/ või rohkem)

Osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja majanduslikest võimalustest tasuda rohkem või vähem. Et kel raskemad ajad, ei jääks ukse taha, ja kes soovib õpetajat enam toetada, on ka see võimalus. Treeningute eest palun kanne teha Regina Herodese ettevõtluskontole LHV EE397700771004273379.

1x laste tunni pääse 8 € (või vähem/ või rohkem)
5 x kaart 35 €
10 x kaart 65 €
Piiramatu kuukaart (eriolukorra soodus) 40 €
Piiramatu kuukaart lastele (eriolukorra soodus) 25 €

Eratreening (individuaaltund) ja konsultatsioon 40 € või vastavalt Sinu võimalustele.

Kui Sulle meeldib minu töö, stiil ning Sinu sissetulekud jätkuvad ja Sa saad ning soovid panustada, olen väga tänulik, panusta nii palju, kui soovid!

Õpetaja toetab ise!

Projekti käivitumise puhul on aprilli- august (kaasa arvatud) väikeettevõtjatele, üksikemadele soodustus minu tundides -50% (5.- eur kord). Kood- "Koos läbi"! Seda võivad kasutada ka teised, kes seda vajavad ja soovivad, tule räägi! Kuukaart seega vastavalt neile – 50 % 20.- eur/ kuu.

Kes soovib õpetajat toetada?

Ettevõtluskontolt lähevad iga kande puhul maksud kohe maha, minu erakontolt maksud maha ei lähe, kuid ma ei saa seda kontot kasutada tundide ja trennide läbiviimiseks, aga kui soovid lihtsalt toetada minu tegemisi, on teretulnud annetused ka erakontole EE622200001107072202 REGINA HERODES Swedbank.

Üldinfo:
Registreerumine on vajalik ja toimub kas TAO Keskuse kodulehe kaudu või kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Selga palun panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta lähedale käterätik, veepudel ja taastumiseks plaani endale üks tervislik amps. Treeningutele zoom - ruumi saab kohale 10 minutit enne algust ja õpetaja saadab lingi.

Kutsu mind külla on-line!

Võin teha tunni spetsiaalselt Sinu seltskonnale: nii suurtele kui väikestele, külalisõpetajana oma sünnipäevale või üritusele! Mina loon ruumi!
Lisaks on võimalus panna endale aeg kirja eratundi ning konsultatsioonile.

Juhendaja Regina Herodes
regina.onlinestudio@gmail.com
Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed