Tantsuteekond koos lastega (veebiülekanne)

Tantsuteekond koos lastega (veebiülekanne)

Hind:

10€

Kestvus:

1h

Aeg:

Reedeti 15:45 - 16:45

Juhendaja:

Sisu:

Tantsuteekond koos lastega – Regina Tantsulabor

Reedeti 15:45 - 16:45
Juhendab Regina Herodes

Jätkame tundidega ONLINE ZOOMis: LIVE - FORMAADIS.
Treeningtundidega saad ühineda zoom - lingi kaudu, mille saadan. Oluline on registreerimine, võid seda teha nii Tao Keskuse lehel kui ka meili teel, kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Registreerunutele saadan lingi, klikka sellel ja oledki minu loodud hoitud ruumis. Oled väga teretulnud!
Tund toimub, kui ennast ette registreerid!
Kuna enne on laste jooga tund, siis palun anna teada oma soovist osaleda võimalusel kella 14.00-ks, sest vahepeal ma ei jõua märgata, kes veel liituda soovib!

Reedesele tantsuteekonnale on oodatud nii lapsed, kui täiskasvanud, teekondadel on erinevad teemad, enamasti on see tantsurännak, harvem saab juhendamise järgi tantsida. See tund aitab maha raputada stressi, hirme, kõike liigset ja häälestuda tervisele, ilule, võimalustele ning ägedale nädalavahetusele! Märksõnadeks on südame tee, sisemine laps, tantsurõõm, energiate tasakaalustamine, tasakaalu leidmine. Pilk suunatud sissepoole, vahel tantsime, silmad kinni, kasutame sageli häält ja kulgeme hoitult avastusretkele iseenda avarustesse! Kuna kellaaeg sobib ka emadele, kes on lastega kodus, on hea teada, et ka väikeste põnnide emad on koos lastega väga koos tundi oodatud! Oodatud on ka mehed kui naised, kel lapsi ei ole, ei pea kartma, et uksed on lastele avatud, lapsed on väga head õpetajad. Kuid laste tõttu valime siiski sobilikke teemasid ja protsesse.

Tund lõppeb lõpulõõgastusega ning jagamisringiga!

Kui Sul on aega, tulge ka enne laste jooga tundi, mis algab kell 15.00! Mõlemal tunnil on 1 zoom-link, seega võid pikemalt lustida. Eriti on see hea mõte, kui lapsed on juba veidi suuremad ja suudavad pikemalt vastu pidada. Eks see sõltub lapsest, aga alates 5.eluaastast jõuab kenasti pikemalt teha.

Laupäeviti on pikemad Regina Tantsulabori tantsuteekonnad kell 18.30 täiskasvanutele, uuri tunniplaani! (Sellele eelneb ka tund naistele Shakti flow kell 17.00)

Ka kõik teised Regina tunnid (jooga ja shindo) on lastesõbralikud, nii et väga oodatud on kodused emad. Võid panna mute - nupu, siis me ei kuule Sind ja lapsed on elu osa, et nad võivadki vahel mööda emmet või issit ronida, kui see ema ennast ei sega. Mina olen kõiki oma praktikaid koos oma lapsega Karl Julius Ra-ga teinud ja tal on juba kõik jooga asanad selged.

Regina Online tundide ENERGIAVAHETUS!

Esimesed kolm treeningut TASUTA

1x laste tunni pääse 8 € (või vähem/ või rohkem)
Osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja majanduslikest võimalustest tasuda rohkem või vähem. Et kel raskemad ajad, ei jääks ukse taha ja kes soovib õpetajat enam toetada, on ka see võimalus. Treeningute eest palun kanne teha Regina Herodese ettevõtluskontole LHV EE397700771004273379.

1x pääse 10 € (või vähem/ või rohkem) (Hatha jooga, Asthanga jooga, Shindo ja tantsu tunnid)
5 x kaart 35 €
10 x kaart 65 €

Piiramatu kuukaart lastele (eriolukorra soodus) 25 €
Piiramatu kuukaart täiskasvanutele (eriolukorra soodus) 40 €

Eratreening (individuaaltund) ja konsultatsioon 40 € või vastavalt Sinu võimalustele.

Kui Sulle meeldib minu töö, stiil ning Sinu sissetulekud jätkuvad ja Sa saad ning soovid panustada, olen väga tänulik, panusta nii palju, kui soovid!

Õpetaja toetab ise!

Projekti käivitumise puhul on aprilli- august (kaasa arvatud) väikeettevõtjatele, üksikemadele soodustus minu tundides -50% (5.- eur kord). Kood- "Koos läbi"! Seda võivad kasutada ka teised, kes seda vajavad ja soovivad, tule räägi! Kuukaart seega vastavalt neile – 50 % 20.- eur/ kuu.

Kes soovib õpetajat toetada?

Ettevõtluskontolt lähevad iga kande puhul maksud kohe maha, minu erakontolt maksud maha ei lähe, kuid ma ei saa seda kontot kasutada tundide ja trennide läbiviimiseks, aga kui soovid lihtsalt toetada minu tegemisi, on teretulnud annetused ka erakontole EE622200001107072202 REGINA HERODES Swedbank.

Üldinfo:

Registreerumine on vajalik ja toimub kas TAO Keskuse kodulehe kaudu või kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Selga palun panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta lähedale käterätik, veepudel ja taastumiseks plaani endale üks tervislik amps. Treeningutele zoom ruumi saab kohale 10 minutit enne algust ja õpetaja saadab lingi.

Kutsu mind külla on-line!

Võin teha tunni spetsiaalselt Sinu seltskonnale: nii suurtele kui väikestele, külalisõpetajana oma sünnipäevale või üritusele! Mina loon ruumi!
Lisaks on võimalus panna endale aeg kirja eratundi ning konsultatsioonile.

Juhendaja Regina Herodes
regina.onlinestudio@gmail.com
Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed