Trummiring

Trummiring

Hind:

15€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

22. jaanuar 2021 kell 19:00 - 20:30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

ALEX ja KAUSHALYA - Gong SPA™

Sisu:

  1. jaanuar 2021 kell 19:00 - 20:30

PS! Palun tule kohale vähemalt 5 min varem, kuna alumine uks läheb 19-st lukku. Kui siiski hilined ja uks on lukus siis helista:
51 909 188
Kutsun Sind osalema trummiringi mõnusas hubases TAO keskuse alumises saalis.

MIS ON TRUMMIRING?
See on kui inimesed tulevad, kokku, igal ühel on trumm (me saame pakkuda omalt poolt trumme 10 le inimesele) ja mängime neid trumme kõik koos. Trummi ringi saab pidada mitmel viisisl. See sõltub väga suures osas sellest, kes on need inimesed, kes on kokku tulnud.
Meie ootame osalema kõiki ja oleme valmistunud selleks, et Sinu jaoks on see esimene kord osaleda trummi ringis. Seega pöörame esialgu tähelepanu mängu tehnikale, kuidas trummi hoida, kuidas erinevaid lööke teha ja mängida üheskoos meie juhendusel. Töötoa teisel poolel aga oleme juba rohkem intuitiivsed ja saame sukelduda sügavamale trummi helisse.

MEIST:
Oleme Kaushalya ja Alex. Meie põhitegevuseks on heliteraapia. Teeme koostööd joogaklubidega, viime läbi GongSPA ehk Gongi vibroakustilise massaazhi sessioone. Loome ja mängime muusikat nii kontsertkorras kui ka jooga taustaks, mis on mõeldud harjutuse toetamiseks.

KUIDAS TULI FRAMETRUMM e. RAAMTRUMM MEIE ELLU?
Veetsime poole-aastase perioodi (2017/2018) Türgis ja õppisime seal raamtrummide valmistamist ning ka mängukunsti. Tänaseks on meil valminud mitmed raamtrummid, osad neist juba leidnud omale ka uue kodugi, kuid osasid hoiame enda juures, et saaks kutsuda inimesi ja üheskoos mängida.
Selles töötoas õpid sa mõned uued trummi kompositsioonid, tutvustame erinevaid mängustiile ja töötoa lõpus teeme improvisatsioonilise rännaku kasutades oma uusi teadmisi ja intuitiivset trummimängu.
Selleks, et osaleda selles trummiringis, Sul ei pea olema muusikalisi oskuseid.

TRUMMIRINGI TERAAPILISEST MÕJUST:
Mängides trummi mõlema käega, sõltumata sellest kas oled parema või vasakukäeline, avaldab mõju meie aju poolkerade balansseerumisele. Meie käte ja sõrmede töö on otseselt seotud aju neuronühenduste tekkimisega. Ehk, kuna raamtrummi mängimise tehnikas on võrdne tähtsus mõlema käe mängutehnikal ning ka sõrmede tööl, siis see on üks võimalustest kuidas arendada oma aju ja parandada koordinatsiooni.
Kui mängida mitmekesti ehk ringis koos teistega, omandab see mängimine veel mitmeid toredaid varjundeid- me õpime kuulama teisi , õpime iseennast sobitama koosmängu, loome koos mängukaaslastega sünergilise ruumi.
Lisaks on see lihtne ja rõõmu toov ettevõtmine.
Meil on võimalus pakkuda trumme 10-le inimesele. Kui sul on omaenda shamaanitrumm või raamtrumm, võid ka selle kaasa tuua.
Ootame põnevusega kohtumist!!!

TASU:
15€

REGISTREERUMINE ja KÜSIMUSED:
Kuna kohti on ainult 10-le inimesele, siis palume kindlasti ette registreerida aadressil:
raamtrumm@gmail.com

Trummiringi Facebooki leht:
https://www.facebook.com/trummiring
Vaata lisa ka meie muudest tegevustest siit:
www.jagaspacegongspa.com

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed