Veebimeditatsioon Puudusteadvusest väljumine

Veebimeditatsioon Puudusteadvusest väljumine

Hind:

Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned 15 - 111€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

5. augustil kell 18:30 - 20:00

Juhendaja:

Sisu:

5. augustil kell 18:30 - 20:00
otseülekandes meditatsioon läbi 𝗭𝗢𝗢𝗠'𝗜.

Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada - selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestus

💫TÄHELEPANU!💫

ZOOMI KESKKONNAST saadan kutse tund enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks. 😉
Puudusteadvus mõjutab meid igal sammul ehk alati on midagi puudu. Puuduvad vajalikud tunded, sobiv töö, piisavalt raha, oma kodu, heaolu, kehaga rahul olemine, edu, teadmised jne

𝗠𝗶𝗱𝗮 𝘁𝗲𝗲𝗺𝗲:

 • Puhastame energiad ja vanad uskumused, mis on sinu väljas.
 • Taastame energeetilise vabaduse ehk eemaldame
  energiasidemed, mis meid mõjutavad.
 • Astume välja ja ühendame lahti puudusteadvuse energiast.
 • Loome ühenduse valikute tasandiga.
 • Loome ühenduse teadlikkusega.
 • Taastame hea enesetunde.

  Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – ole selleks valmis.

  𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
  Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Leia endale mõnus ja vaikne koht. Võid istuda või ka lamada või hoopis seista – tee nii nagu sulle mugav on. Soovitan endale peale võtta pleedi või teki, sest võib külmaks minna, sest tõstan energiad väga kõrgele.
  Enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.

  Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele.🙏

  𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
  Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).

  Pärast registreerimist saadan sulle kutse tund enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.

  𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:

  1. augustil kell 18:30 - 20:00

  𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
  Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned
  15 eurot
  22 eurot,
  33 eurot
  44 eurot
  55 eurot
  66 eurot
  77 eurot
  88 eurot
  99 eurot
  111 eurot
  *...... eurot

  mille palun ettemaksuna sooritada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti).

  Rännak salvestatakse ja seda on võimalik ka osta kui sa osaleda ei saa.

  Osalemiseks tee ülekanne (....€) selgitusega: rännak
  SAAJA: Marsil OÜ
  Swedbank EE482200221065323352

  𝗞𝗢𝗢𝗦𝗩𝗜𝗜𝗕𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
  Toimub Zoom keskkond.
  (Pärast arve tasumist ja 1 𝐭𝐮𝐧𝐝 𝐞𝐧𝐧𝐞 meditatsioon algust saadan sulle kutse e-posti, milles leiad lingi ja parooli ning oledki valmis rännakus osalemiseks.)
  Kui satud segadusse, siis küsi julgelt kas TAO Keskuse postkasti kirjutades või kirjuta otse mulle! 😊

  Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

  Kohtumiseni
  Marge 💕

  Kanaldatud nimi Hingeingel

  Olen teadja/iseseisev õppija/kogeja/kanaldaja/astraalis energiate liigutaja. Olen Reiki Meister. Eriline olen alati olnud ja tunnetanud ning märke lugenud juba lapsepõlvest peale.
  Oma teadmised saan suuremalt osalt oma algolemuse energiast, astraalsetelt abistajatelt ehk olenditelt. Õpitubadest ja koolidest omandan seda mida arenguks vaja, ehk võtan sealt ainult killu ning kui vaja, siis teen ta endale sobivaks, sest me kõik oleme erinevad ja kõik ei sobi kõigile. Astraalis käies peamiselt puhastan, lapin auravälja ehk tervendan energeetikat. Sammuti suhtlen vaimolenditega ja kui vaja, siis eemaldan demonistlikud vormid. Sulgen portaale ja imelikke kanaleid, mis ei ole inimesele kasulikud.
  Korraldan rännakuid/meditatsioone ning nendel käin kogu grupiga kaasas ja jagan seda infot, mis on sellele grupile vajalik. Töötan algenergiatega ehk loon sideme, sellega millest oleme alguse saanud.

  Täiendanud olen end: Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis (lõpetatud Diplomiga) ja Kristiina Raie Kanaldamise seminaridel (lõpetatud Diplomiga) ning erinevate meistrite/juhendajate õpitubades.
  Hetkel tudeerin Holistika Instituudis.

  Minu juurde jõuavad ainult need imelised, kes peavad jõudma ning need keda saadavad minu juurde inglid/kaaslased/olendid ja kellel on mind vaja. Teistele soovin armastust sellel imelisel planeedil.

  𝑴𝒂𝒓𝒈𝒆💖

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed