Vestlusring- tee ja mõnikord eeterlike õlidega 25´

Vestlusring- tee ja mõnikord eeterlike õlidega 25´

Hind:

8€/10€

Kestvus:

25min

Aeg:

Kolmapäeviti kell 11:30 - 11:55

Juhendaja:

Sisu:

Hea külastaja!
Palume loobuda tunnis osalemisest, kui olete viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olete olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused).
-Terviseamet

Vestlusring - tee ja mõnikord eeterlike õlidega 25´

Kolmapäeviti kell 11:30 - 11:55

Tunnid tulevad taas saali, hoitud inspireerivate kohtumiseni!
Jätkan septembrist hingamise, jooga, shindo, tantsu jt tundidega Tao keskuse saalis, live tundidele paralleelselt jääb võimalus tunniga liituda online zoomis: live - formaadis. Vahemaa ei ole takistus, kui oled teises linnas, saad virtuaalselt kohale tulla. Kui oled Tallinnas, tule saali- saame reaalselt kokku. Oled südamest oodatud!

Treeningtundidega saad ühineda tulles Tao keskusesse või zoom - lingi kaudu, mille saadan. Oluline on ette registreerimine, võid seda teha nii Tao Keskuse lehel kui ka meili teel, kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com Registreerunutele saadan lingi, klikka sellel ja oledki minu loodud hoitud ruumis. Oled väga teretulnud! Hingamine 25´ ja Asthanga joogal on sama link.

Kolmapäeval on võimalik tulla enne Shindo venitustundi ise kodus endale maitsvat teed keeta ning zoomi kaudu vestelda, jagada (vahel loengut kuulata). Saab ka küsida küsimusi Jaapani venituskunsti Shindo kohta, jooga, immuunsüsteemi, eeterlike õlide, elu, teadlikkuse, mis tahes asjade kohta. Mõnikord on vestlusringil ka konkreetne teema: näiteks küllus, isiklik vägi, südametee! Osalejad saavad ka mõne muu küsimuse tõstatada, mis südamel, et on võimalus vabalt jagada turvalises ning toetavas ringis endale olulisi küsimusi, taipamisi, teemasid! Kui on kutsutud esinema lektor, siis on aga rohkem sõna tal.

Oled oodatud kolmapäeviti 11.30, et ennast Shindo venitustunniks (12.00) hästi häälestuda!

Kui Sul on kodus eeterlikke õlisid, võid nad välja otsida ja mõnikord kasutame ka pille!

Vestlusringi kui Shindod juhendab Regina Herodes! Kuid sageli kutsume endale ka külalisi, nii on meile oodatud rääkima Aura Alas, Triin Hio ja teised põnevad inimesed!

Vestlusring – TASUTA!
Teiste Regina tundide ENERGIAVAHETUS!
(Shindo, Ashtanga jooga, Hatha jooga, Yin jooga, Vinyasa jooga ja tantsu tunnid)

Esimene tund TASUTA
1x pääse kohapeal 10 € (või vastavalt Sinu soovile ja võimalustele vähem/ või rohkem)
1x pääse virtuaalselt 8 € (või vastavalt Sinu soovile ja võimalustele vähem/ või rohkem)
Osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja majanduslikest võimalustest tasuda rohkem või vähem. Et kel raskemad ajad, ei jääks ukse taha, ja kes soovib õpetajat enam toetada, on ka see võimalus. Treeningute eest saab tasuda kohapeal sularahas, või teha ülekanne Regina Herodese ettevõtluskontole LHV EE397700771004273379.
5 x kaart 35 €
10 x kaart 65 €

Eratreening (individuaaltund) ja konsultatsioon 40 € või vastavalt Sinu võimalustele.
Kui Sulle meeldib minu töö, stiil ja Sa saad ning soovid panustada rohkem, olen väga tänulik, kui Sul on kitsas käes panusta nii palju, kui soovid ja saad! Tule räägi!
Küsi õpetajalt infot, kas on võimalik soetada ka kuukaart ja 30-päeva kaart!
Õpetaja toetab ise!
Maailmas toimuva kriisi tõttu on raskustesse sattunud väikeettevõtjatele, üksikemadele soodustus minu tundides -50% (5.- eur kord). Kood- "Koos läbi"! Seda võivad kasutada ka teised, kes seda vajavad, tule räägi!

Kes soovib õpetajat toetada!
Ettevõtluskontolt lähevad iga kande puhul maksud kohe maha, minu erakontolt maksud maha ei lähe, kuid ma ei saa seda kontot kasutada tundide ja trennide läbiviimiseks, aga kui soovid lihtsalt toetada minu tegemisi, on teretulnud annetused ka erakontole EE622200001107072202 REGINA HERODES Swedbank.

Üldinfo:
Palume kõigil järgida vastutustundliku käitumise reegleid:
· iga inimene peseb või desinfitseerib hoolikalt käsi; pärast tundi desinfitseeri matt
· köha, nohu, palaviku või muu haigustunnuse korral palun jää koju;
Registreerumine on vajalik ja toimub kas TAO Keskuse kodulehe kaudu või kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Kui tuled online tundi, tee palun kanne enne tundi.
Selga palun panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta lähedale käterätik, veepudel ja taastumiseks plaani endale üks tervislik amps. Treeningutele zoom-ruumi saab kohale 5 minutit enne algust ja õpetaja saadab lingi.
Elus tule palun kohale 5-10 min varem.
Tund on lastesõbralik, et võid koos beebi või lapsega tulla! Lapsed on loomulik osa elust.
Kutsu mind külla on-line!

Võin teha tunni, koolituse, loengu ritriidi spetsiaalselt Sinu seltskonnale: nii suurtele kui väikestele. (Eesti, inglise ja vene keeles). Tulen hea meelega külalisõpetajana ka sünnipäevale või üritusele! Mina loon ruumi, et saaksite avaneda ja avastada! Lisaks on võimalus panna endale aeg kirja eratundi ning konsultatsioonile. Saa oma meelte meistriks, lisa oma tööriistakohvrisse toetavaid praktikaid!

Juhendaja Regina Herodes
regina.onlinestudio@gmail.com
Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed