Yin jooga (veebitund)

Yin jooga (veebitund)

Hind:

10€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

8. juuni ja 15. juuni kell 13.00 - 14.30

Juhendaja:

Sisu:

ERISÜNDMUSED Let go and dive to flow!
8. juuni ja 15.juuni kell 13.00- 14.30
Regina Online Stuudio esitleb- Let go and dive to flow!

Yin jooga on imeline lõõgastav meditatiivne joogapraktika, kus kasutatakse pikki staatilisi rahulikke venitusharjutusi. Asanasid ehk jooga asendeid hoitakse enamasti 3-5 minutit ja väga oluline on valida endale sobiv asend ja ulatus, mis on sünkroonis Sinu unikaalse kehaga ja on ka anatoomiliselt korrektne. Pole olemas ühte ja ainsat õiget joondumist, vaid igale inimesele on ideaalne joondumine sellel „hetkel“ veidi erinev. Lihvime koos Sinu tunnetust veelgi teravamaks ja nii õpid veelgi paremini kuulama oma keha. Oluline on teha kaasa vastavalt enda tundele, treenitusele ja tervislikule seisundile! Kasutame patju, tekke, plokke, et inimene saaks lõõgastuda ja ennast vabaks lasta - lase end vabaks ja let go and dive to flow! Venitame nii meeltest kui kehast välja pinged ja laseme vabaks seisma jäänud energia!
Yin jooga tunnis juhtub palju imelist. Näiteks on hea meenutada ka neile, kes soovivad kauem noored püsida, et pikad venitused suurendavad hüaluroonhappe loomist, mis aitab meil kauem noor välja näha! Hüaluroonhapet loob keha noorematel inimestel stabiilselt, organismi vananedes hakkab keha seda aga vähem tootma ja inimene võib kokku kuivada nagu puuleht sügisel. Seda protsessi saab oluliselt aeglustada, praktiseerides pikka Yin joogat või teisi Yin - tüüpi praktikaid, näiteks Shindo venitusi vms. Yin joogas on fookus sidekudede venitusel, nii toetad oma liigeseid, kõõluseid, ja ka kelmefastsiate võrgustik saab toetava venituse. Kelme seisukord on inimese tervise aspektist ja üldises heaolus väga oluline ja pikad venitused väga tähtsad, et kelme oleks heas seisundis. Sidekoe stimuleerimine on tervise aspektist tähtis. Yin jooga tunnis paraneb liikuvus ja painduvus, liigeste seisund ja verevarustus.
Yin jooga loojaks peetakse taoistlikku joogaõpetajat Paulie Zinki ja seda on edasi arendanud Paul Grilley ja Sarah Powers. Seega on Yin jooga pidevas arenemises. Paulie Zink kutsus oma praktikat taoistlikuks joogaks ja seal on väga olulised taoistlikud kontseptsioonid, nagu Tao (Dao), Te (De), Wu wei ja Pu. Esimene Yin jooga raamat ilmus 2002. aastal. Yin jooga on välja kasvanud Hatha joogast ja taoistlikust joogast. Mõiste Yin jooga („Insight jooga“ ) pakkus välja Sarah Powers, kuna Yin joogas tunnis tehakse vaid Yin venitusi. Yin jooga on suurepärane toetav praktika ja selle kõrvale sobivad hästi ka yangilikumad praktikad ja nii võtavad Yin tunde meelsasti ka näiteks Ashtanga Vinyasa jooga praktiseerijad. Sest oluline on tasakaal ja Yang praktikad toetavad inimese süsteemi teistest aspektidest, mistõttu on oluline tervik Yin ja Yang energiate vahel.
Yin joogas on tänapäeval oluline ka Hiina meditsiinis kirjeldatud 12 peamise meridiaanide kanalite venitus, meridiaanid on eluenergia kanalid ja nende venitus aitab kaasa üldisele tervisele, meeleolule ja ainevahetusele. Sarnaselt Shindo tunnile saavad ka Yin joogas venitatud kopsu-jämesoole meridiaan, maksa-sapipõie meridiaan, neeru-põie meridiaan, südame-peensoole meridiaan, südamepauna-kolmiksoojendi meridiaan, mao-põrna meridiaan. Meridiaanipaaris on samuti üks Yin meridiaan ja teine Yang meridiaan.
Tunnis võid kogeda erinevaid protsesse: mõnikord tuled ja lihtsalt lõõgastud ning mõnuled, teine kord võib kerkida üles erinevaid raskemaid emotsioone ja siis on hea võimalus need oma süsteemist vabastada. Vabastades liigset, jõuad taas sammu lähemale sisemise rahu ja tasakaalu suunas ja saad selle, mis on vana ja aegunud, seljataha jätta ning puhtama ja kergemana edasi sammuda. Unusta hetkeks oma lugu ja sukeldu oma tuuma ja tõelisesse olemusse! Naudi teekonda ja treeni targalt ja teadlikult!
Jätkan ka suvel hingamise, jooga, shindo, tantsu jt tundidega ONLINE ZOOMis: LIVE - FORMAADIS.

Treeningtundidega saad ühineda zoom - lingi kaudu, mille saadan. Oluline on registreerimine, võid seda teha nii Tao Keskuse lehel kui ka meili teel, kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com Registreerunutele saadan lingi, klikka sellel ja oledki minu loodud hoitud ruumis. Oled väga teretulnud!
Lingi saadan ainult registreerunutele. NB! Tantsuteekonnale vajalik registreerimine on L enne 16.00, kuna meil on sama zoom - link ja edasi olen naistega, ei jõua ma viimasel hetkel registreerijaid märgata.

Regina Online tundide ENERGIAVAHETUS!
(Yin jooga, Hatha jooga, Ashtanga jooga, Shindo ja tantsu tunnid)

1x pääse 10 € (või vähem/ või rohkem)
Osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja majanduslikest võimalustest tasuda rohkem või vähem. Et kel raskemad ajad, ei jääks ukse taha ja kes soovib õpetajat enam toetada, siis on olemas ka see võimalus. Treeningute eest palun kanne teha Regina Herodese ettevõtluskontole LHV EE397700771004273379.
1x laste tunni pääse 8 € (või vähem/ või rohkem)
5 x kaart 35 €
10 x kaart 65 €

Eratreening (individuaaltund) ja konsultatsioon 40 € või vastavalt Sinu võimalustele.
Kui Sulle meeldib minu töö, stiil ning Sinu sissetulekud jätkuvad ja Sa saad ning soovid panustada, olen väga tänulik, panusta nii palju, kui soovid!

Õpetaja toetab ise!
Projekti käivitumise puhul on aprilli- august (kaasa arvatud) väikeettevõtjatele, üksikemadele soodustus minu tundides -50% (5.- eur kord). Kood - "Koos läbi"! Seda võivad kasutada ka teised, kes seda vajavad ja soovivad, tule ja räägi!

Kes soovib õpetajat toetada?
Ettevõtluskontolt lähevad iga kande puhul maksud kohe maha, minu erakontolt maksud maha ei lähe, kuid ma ei saa seda kontot kasutada tundide ja trennide läbiviimiseks, aga kui soovid lihtsalt toetada minu tegemisi, on teretulnud annetused ka erakontole EE622200001107072202 REGINA HERODES Swedbank.

Üldinfo:
Registreerumine on vajalik ja toimub kas Tao Keskuse kodulehe kaudu või kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Selga palun panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta lähedale käterätik, veepudel ja taastumiseks planeeri endale üks tervislik amps. Treeningutele zoom-ruumi saab kohale 10 minutit enne algust ja õpetaja saadab lingi.

Kutsu mind külla on-line!

Võin teha tunni spetsiaalselt Sinu seltskonnale: nii suurtele kui väikestele, külalisõpetajana oma sünnipäevale või üritusele. Mina loon ruumi!
Lisaks on võimalus panna endale aeg kirja eratundi ning konsultatsioonile.

Juhendaja Regina Herodes
regina.onlinestudio@gmail.com

Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed