Yin jooga (veebitund)

Yin jooga (veebitund)

Hind:

10€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

18.mai ja 25.mai kell 13.00 - 14.30

Juhendaja:

Sisu:

ERISÜNDMUSED Let go and dive to flow!
18.mai ja 25.mai kell 13.00 E
E kell 13.00- ca 14.30

Regina Online Stuudio esitleb-
Let go and dive to flow!

Yin jooga on imeline lõõgastav meditatiivne joogapraktika, kus kasutatakse pikki staatilisi rahulikke venitusharjutusi, asanaid- ehk jooga asendeid hoitakse enamasti 3-5 minutit ja väga oluline on valida endale sobiv asend ja ulatus, mis sünkroniseerib Sinu unikaalse kehaga ja on ka anatoomiliselt korrektne -pole olemas ühte ja ainsat õiget joondumist, vaid-igale inimesele on ideaalne joondumine sellel „hetkel“ veidi erinev. Lihvime koos Sinu tunnetust veelgi teravamaks ja nii õpid veelgi paremini kuulama oma keha, -oluline on teha kaasa vastavalt oma enda tundele, treenitusele ja tervislikule seisundile! Kasutame patju, tekke, blokke, et inimene saaks lõõgastuda ja ennast vabaks lasta- lase end vabaks ja let go and dive to flow! Venitame nii meeltest kui kehast välja pinged ja laseme vabaks seisma jäänud energia! Yin jooga tunnis juhtub palju imelist, näiteks hea on meenutada ka neile, kes soovivad pikemalt noored püsida, et pikad venitused suurendavad halüroonhappe loomist, mis aitab meil kauem noor välja näha! Halüroonhapet loob keha noorematel inimestel stabiilselt, organismi vananedes hakkab keha vähem halüroonahapet tootma ja inimene võib kokku kuivada nagu puuleht sügisel, seda protsessi saab oluliselt aeglustada praktiseerides pikki Yin joogat või teisi Yin tüüpi praktikaid näiteks Shindo venitusi vms. Yin Jooga on fookus sidekudede venitusel, nii toetad oma liigeseid, kõõluseid, ja ka kelme - fastsiate võrgustik saab toetava venituse. Kelme seisukord on inimese tervise aspetkist ja üldsies heaolus väga oluline ja pikad venitused on väga tähtsad, et kelme oleks heas seisundis! Sidekoe stimuleerimine on tervise aspektist tähis! Yin jooga tunnis parandab liikuvus ja painduvus, liigeste seisund, verevarusutus! Yin jooga loojaks peetakse Taoistlik jooga õpetajat Paulie ZInk-i ja seda on edasi arendanud Paul Grilley ja Sarah Powers ja Yin jooga on pidevas arenemises. Pauli Zink kutsus oma praktikat Taoistlik jooga ja seal on väga olulised Taoistlikud konseptsioonid nagu- Tao (Dao), Te (De), Wu wei, ja Pu! Esimene Yin jooga raamat ilmus aastal 2002 ja Yin jooga on välja kasvanud Hatha joogast ja Taoistlikust joogast ning mõiste Yin jooga pakkus välja Sarah Powers, kuna Yin joogas teeme vaid Yin venitusi! Yin jooga on suurepärane toetav praktika ja selle kõravale sobib hästi ka Yangilkumad praktikad ja ka nii võtavad Yin tunde meelsasti ka näiteks Ashtanga Vinyasa jooga praktiseerijad vms! Sest oluline on tasakaal ja Yang praktikad toetavad inismese süsteemi teistest aspektidest, et olulne on tervik Yin ja Yang energiate vahel!

Yin joogas on tänapäeval oluline ka Hiina meditsiinis kirjeldatud 12 peamise meridiaanide kanalite venitus, meridiaanid on eluenergia kanalid ja nende venitus aitab kaasa üldsusele tervisele, meeleolule, ainevahetusele! Sarnaselt Shindo tunnile saavad ka Yin joogas venitatud Kopsu-jämesoole meridiaan, maksa-sapipõie meridiaan, neeru-põie meridiaan, südame-peensoole meridiaan, südamepauna-kolmiksoojendi meridiaan, mao-põrna meridiaan, meridiaanipaaris on samuti üks Yin meridiaan ja teine Yang meridiaan!
Tunnis võid kogeda erinevaid protsesse, mõnikord tuled ja lihtsalt lõõgastud ja mõnuled, teine kord võib tulla üles erinevaid raskemaid emotsioone ja siis on hea võimalus need oma süsteemist vabastada, vabastades liigset- jõuad taas sammu lähemale sisemise rahu ja tasakaalu suunas ja saad selle, mis on vana ja aegunud seljataha jätta ning puhtama ja kergemana edasi sammuda! Unusta hetkeks oma lugu ja sukeldu oma tuuma ja tõelisesse olemusse! Naudi teekonda ja treeni targalt ja teadlikult!
Jätkan ka suvel hingamise, jooga, shindo, tantsu jt tundidega ONLINE ZOOMis: LIVE - FORMAADIS.
Treeningtundidega saad ühineda zoom - lingi kaudu, mille saadan. Oluline on registreerimine, võid seda teha nii Tao Keskuse lehel kui ka meili teel, kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com Registreerunutele saadan lingi, klikka sellel ja oledki minu loodud hoitud ruumis. Oled väga teretulnud!
Lingi saadan ainult registreerunutele. NB! Tantsuteekonnale vajalik registreerimine on L enne 16.00, kuna meil on sama zoom - link ja edasi olen naistega, ei jõua ma viimasel hetkel registreerijaid märgata.

Regina Online tundide ENERGIAVAHETUS!
(Yin jooga, Hatha jooga, Ashtanga jooga, Shindo ja tantsu tunnid)
1x pääse 10 € (või vähem/ või rohkem)
Osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja majanduslikest võimalustest tasuda rohkem või vähem. Et kel raskemad ajad, ei jääks ukse taha, ja kes soovib õpetajat enam toetada, on ka see võimalus. Treeningute eest palun kanne teha Regina Herodese ettevõtluskontole LHV EE397700771004273379.
1x laste tunni pääse 8 € (või vähem/ või rohkem)
5 x kaart 35 €
10 x kaart 65 €

Eratreening (individuaaltund) ja konsultatsioon 40 € või vastavalt Sinu võimalustele.
Kui Sulle meeldib minu töö, stiil ning Sinu sissetulekud jätkuvad ja Sa saad ning soovid panustada, olen väga tänulik, panusta nii palju, kui soovid!

Õpetaja toetab ise!

Projekti käivitumise puhul on aprilli- august (kaasa arvatud) väikeettevõtjatele, üksikemadele soodustus minu tundides -50% (5.- eur kord). Kood- "Koos läbi"! Seda võivad kasutada ka teised, kes seda vajavad ja soovivad, tule räägi!

Kes soovib õpetajat toetada?
Ettevõtluskontolt lähevad iga kande puhul maksud kohe maha, minu erakontolt maksud maha ei lähe, kuid ma ei saa seda kontot kasutada tundide ja trennide läbiviimiseks, aga kui soovid lihtsalt toetada minu tegemisi, on teretulnud annetused ka erakontole EE622200001107072202 REGINA HERODES Swedbank.

Üldinfo:
Registreerumine on vajalik ja toimub kas TAO Keskuse kodulehe kaudu või kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Selga palun panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta lähedale käterätik, veepudel ja taastumiseks plaani endale üks tervislik amps. Treeningutele zoom-ruumi saab kohale 10 minutit enne algust ja õpetaja saadab lingi.

Kutsu mind külla on-line!

Võin teha tunni spetsiaalselt Sinu seltskonnale: nii suurtele kui väikestele, külalisõpetajana oma sünnipäevale või üritusele! Mina loon ruumi!
Lisaks on võimalus panna endale aeg kirja eratundi ning konsultatsioonile.

Juhendaja Regina Herodes
regina.onlinestudio@gmail.com

Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed