ZEN treeningõhtu qigongi ja shindoga (UUS!)

ZEN treeningõhtu qigongi ja shindoga (UUS!)

Hind:

12€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

pühapäeva õhtuti kell 17:00 – 18:30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Hea külastaja!
Palume loobuda tunnis osalemisest, kui olete viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olete olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused).
-Terviseamet

Vähem stressi ja rohkem energiat!

Pühapäeva õhtuti kell 17:00– 18:30
Alates 6. septembrist 2020!

ZEN õhtut juhendab: Jaana Ojakäär-Kitsing

Oled teretulnud pühapäeva õhtuti rahulikule treeningõhtule, kus saad kosutada ja lõõgastada oma keha ja meelt Hiina tervisevõimlemise qigongiga ning Jaapanist pärit venitusharjutuste seeria shindoga.

Alanud on registreerimine gruppi, mis alustab 6. septembril 2020!

Õhtut alustame hiina meditsiinil põhineva qigongi võimlemisseeriaga (esimesena Eestis Holden Qigong!). Teeme soojenduse ja rahustavad voolavad harjutused, mis aitavad energia liikuma panna, maandada pingeid ning stressi. Õhtu teises osas teeme läbi shindo venitusharjutused, mis täidavad sama eesmärki: vabastame oma keha pingetest ja lubame kehal lõdvestuda. Venitustes olles kuulame oma keha ja igaüks saab püsida venitustes nii kaua, kuni talle seekord sobib. Venitusi teeme veidi lühemalt kui täispikas shindo tunnis.

Harjutused on jõukohased kõigile ja liigud alati oma kehale sobivalt, oma keha kuulates! Lähtume motost “No pain, no pain.” Lõõgastumiseks ja tervenemiseks ei ole vaja pingutada ning vaeva näha, vaid hoopis lõdvestuda ja liikumist nautida. Pole tähtis kui painduv oled, mis füüsilises vormis oled või millised on su varasemad treeningkogemused – siin saad oma rütmis olla ja enda eest hoolitseda.

Investeering oma heaolusse:
12 EUR/kord
Kuukaart 40 EUR (ehk 10 EUR kord), kehtib täpselt 1 kalendrikuu.

Loo endale ilus harjumus vabastada end pühapäeva õhtuti nädala stressist, et alustada uut nädalat energiliselt ja säravalt!

Kontakt:

jaana@loovuskohvik.ee
Tel: 569 569 21

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed