Juhendajad

ALEX ja KAUSHALYA - Gong SPA™

ALEX ja KAUSHALYA - Gong SPA™

ALEX ja KAUSHALYA - Gong SPA™
Heliaterapeudid, muusikud, koolitajad ja PAISTE gongide ametlik esindaja Eestis.

Muusika on unikaalne keel, mis leiab kiire tee kuulaja alateadvusesse, puudutades kuulajat sügavuti.
Oleme õppinud Eesti Muusika- ja Teartikadeemias muusikaterapeudiks ning Don Conreaux Gongmaster Training Õpetaja koolitusel. Oma tegevuses kasutame laulu, raamtrumme, Gonge, Tiibeti laulvaid kausse, kristallkausse, rav-trummi, viiulit, harmooniumit, kitarri, 432 Hz santuuri ja vahetevahel ka analoog sünte ning rütmimasinaid (ekstaatilise tantsu ja jooga live programmis).

Pakume:
Gong SPA heliteraapiat gruppidele
Heliteraapia ja gongimängu koolitusi ja retriite
Trummiringe gruppidele ja individuaalselt
Trummilaagreid
Lauluhääle avamise õpet
Muusikalist toetust joogale
Väelauluringe
Rütmikat elavat ekstaatilise tantsu ja 5-rütmi tantsu muusikat
Tiibeti laulvate kausside seansse paaridele ja individuaalselt

Kutsu meid oma ringi toetama, sünnipäeva, pulma või firmapeole :)

Kaushalya & Alex
jagaspace.gongspa@gmail.com
www.jagaspacegongspa.com

www.jagaspacegongspa.com
www.facebook.com/JagaspaceGongSPA

Laura Valk

Laura Valk

Laura Valk on energiaterapeut, kes spetsialiseerub lapsepõlve ja eelmiste elude traumadele. Sinna alla kuulub ka perekonnasüsteemide vaatamine. Läbi peresüsteemide on võimalik lahendada peaaegu kõiki meie elus esinevaid probleeme. Ta on teadmised omandanud OSHO Darshan Instituudis ja väga paljudel erinevatel kursustel.

TAO Keskuses viib Laura läbi maailmas palavalt armastatud OSHO Aktiivseid Meditatsioone. Need meditatsioonid muudavad praktiseerimise korral elu täielikult- toovad meid rohkem peast südamesse ja raputavad lahti meisse kivistunud emotsioonid ja blokeeringud.

Veel juhendab Laura naiste praktikaid, kus keskendutakse läbi hingamise ja väga erinevate praktikate oma kehaga kontakti saamisele, see läbi aktsepteerides ja vastu võttes ennast koos kogu oma valu ja haavadega. Alkeemiliselt muundame oma varjud valguseks- muudame raskena tunduva elu elamisväärseks ja kergeks.

Laura suurimaks kireks on tuua inimeste ellu kerget liikumist ja minevikust vabanemist.

Ana Matthews

Ana Matthews

Ana Matthews-i jooga teekond algas kakskümmend aastat tagasi, kui ta kolis Los Angelesest Barcelonasse, et teha professionaalset modelli karjääri.
Jooga oli siis tema isiklik praktika, mis vastandus pealiskaudse moemaailmaga ja andis talle sisemise tasakaalu.
Ana on õppinud Kundalini-, Hatha-, Ashtanga joogat ja budistliku filosoofiat ning õpingud jätkuvad.
Ana kolis hiljuti perega Tallinnasse ja ta praktiseerib ise Mysore'i stiilis Tallinna Ashtanga joogakoolis.
Alles peale emaks saamist hakkas Anale lahti rulluma Ashtanga vinyasa jooga sügavam mõte ja kasu, see on palju sügavam praktika, kui alguses näib.
Tuttav seeria ja lihtne fookus on aidanud Anal digitaalsete nomaadide reisides ennast pidevalt muutuvas perekonnaelus keskmes hoida. Ana on pühendunud end sellele, et jooga praktika oleks ohutu, hinge kosutav ning samas väljakutseid pakkuv.
Tema üks rollidest joogatunnis on vastata osalejate küsimustele, aidata kaasa, et asanad oleks korrektselt tehtud ja keha õigesti joondatud. Ana loob tunnis keskkonna, et inimesed saaks olla nemad ise. Ana; "Kõik õpetused on soovituslikud, kõige olulisem on kuulata oma keha!
Jooga ei ole ainult asana praktika, palju olulisemad küsimused on, kes me oleme inimestena, miks me siin oleme, mis on Sinu (minu) mõte maailmas! „Lase lahti - mine sisse!

Chandaa S

Chandaa S

„Elu ei lõppe füüsilise keha surmaga,“ mäletab Chandaa ja puistab kaasatoodud killukese varrukast tervikvitraaži. „Elu on pilguheit unustustepagasile. Oleme kogunenud mängumaale Maa, kus tuletada meelde ununenud kokkulepped.“

Chandaa, kelle teadlik vaimne teekond sai alguse 2014 aastal, on uue ajastu müstik, kes jagab teadmisi, mille ise on meelde tuletanud. Õppinud eri äärmustest, on tema peamiseks kutseks puistata inimsüdametesse valgust, vabadust ja tasakaalu, neid äratada.

Süsteemivälise õpetlasena, kes alati ajastust ees, on Chandaa rebinud elumängulaekalt julgelt katet, et igikestvast unest ärganuna eluringist ehk surmatsüklist väljaviiv uks avada. Tee avanenud, suunab Chandaa huvilised oma missiooni, sündimise põhjuse leidmisse. Samaaegselt tuletab meelde, et illuisoonis elamine jätab varjule kaasatoodud anded. Enesekasvurada, mis lahenduseks moonutatud tõest vabanemiseks, avarduvad seesmised väärtused samm sammu haaval. Tõe nähtavale rebimiseks püstitab Chandaa üles peeglduse, mis kisub peidust laiunud vastupanu, stagneerunud takistused, juurdunud blokeeringud, endale vastutöötavad kinnisideed, sobitumiskoodid, ajastuhõngulised tõekspidamised, jäigastunud mustrid ja negatiivsed ideepildid. Seesugused 3D-pildid on alustalaks puudusteadvusele ja piirangutele.

Kas nähtavaks muutunud tõega kaklusse astuda või puhastuda selgusesse, lasub valikuvabadus inimesel endal. Töö iseendaga on järjepidev, see ei piirdu nädalavahetuse kursusega.

Chandaa on juhatajaks kuldajastusse, toetajaks neile, kes valmis tõusma kolmandast sagedusest viiendasse, jätkama elumängu koostööruumi tasandil. Ta usub, et eluime aktsepteerimine, mis suuremaid väärtusi, toetab heitlevast elustiilist ja ohvritasandist väljumist. Pikki sajandeid pühaks ikooniks olnud kannatus, pole uuel epohhil toetavaks arengusuunaks. Seepärast innustab Chandaa AUM meditatsiooni juhendajana aina enam endaks kasvama, pakkudes koolitusi, loenguid, töötubasid, nõustamist, ruumi energeetilist puhastust, teadvust laiendavat ja alateadvust puhastavat kirjavaramut.

Kõigil, kel tahe, on võimalus otsast alustada.
Küsimus lasub vaid ühes sõnas, millal?

Võta soovil ühendust
e-post: chandaas@icloud.com
telefon: +372 5307 0777
Sotsiaalmeedias:
Facebook
Instagram
Youtube

Chandini Sarita (Seeda Randroo)

Chandini Sarita (Seeda Randroo)

Chandini Sarita (Seeda Randroo) meditatsioonitee algas 2006 aastal ja ligi aasta on ta mediteerinud meditatsiooni sünnimaal - Indias.
Tänaseks omab Sarita sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist.

Ta on rajanud ja juhib Eesti Meditatsiooni Kooli, olles ka Osho Eesti Meditatsiooni Keskuse üks rajaja ning juht.
Sarita on rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooniõpetaja ning terapeut, olles juhendanud meditatsioone ka Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Punes, Indias.

Erialalt on ta Tartu Ülikooli diplomeeritud psühholoog, kes on lisaks õppinud 3 aastat ka Geštaltterapeudiks. Omab psühhoterapeudina pikaaegseid kogemusi psühholoogilise nõustamise alal.
Kõik see on avaldanud mõju nii tema enda meditatsiooniteele kui ka tema õpetustele - juhendamistele meditatsiooni maailmas.

Saritaga saab koos õppida ja kogeda järgmist:
VÄLJAÕPPEKURSUSED

 • Meditatsioonijuht, nõustaja
 • Meditatsiooni õpetaja

Mindfulness meditatsiooni laagrid
OSHO aktiivsed meditatsioonid (ka 21 järjestikust päeva)

TERAAPIAD

 • Osho Müstiline Roos / vanade juurdunud sügavate hingehaavade puhastamine, selgem sisenägemine ja tõelise olemuse tunnistamine
 • Osho Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma KehaMõistusega / keha emotsionaalse ja füüsilise isetervendamise oskuse taasäratamine
 • Osho No-Mind / vanade mõttemustrite vabastamine, mõttepuhkuse loomine ja erilise vaikuse kogemine

Lisaks Enesehüpnoos meditatsiooniks/ abi meditatsioonis sügavamale liikumiseks

ERASEANSID

 • mindfulness ja meditatsiooni individuaalõpe
 • töö alateadvusega
 • enesehüpnoos meditatsiooniks
 • psühholoogiline nõustamine
 • jaapani näomassaaž (spetsiaalne väljaõpe, omab sertifikaati)

Mitmed kursused ja eraseansid on võimalikud ka onlines.

Rohkem infot:
www.eestimeditatsioonikool.ee
meditatsioonikool@gmail.com

Deva Lokita (Brenda Randroo-Oja)

Deva Lokita (Brenda Randroo-Oja)

DEVA LOKITA on Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht, läbi viimaks Osho meditatiivseid teraapiaid: Osho “Müstiline Roos” ja Osho “Tuletades Meelde Unustatud Keele Rääkides oma Keha Mõistusega” ning erinevaid Osho meditatsioone ning kursuseid. Lisaks on Deva Lokita läbinud “Enesehüpnoos sügavaks meditatiooniks” treeningmooduli.

Deva Lokita on Osho Meditatsiooni Keskuse Eestis üks juhtidest.
Deva Lokita juhendab regulaarselt Osho meditatsioone ja kursuseid ning viib läbi individuaalseansse.
Samuti omandas ta jaapani näomassaaži praktiseerimise õigused, omab sertifikaati.

Rohkem infot:
e-post: brenda.randroo@gmail.com
tel: 52 81 585
www.oshoestonia.ee

Riita Jaup

Riita Jaup

Riita Jaup on väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Tundliku ja sügava puudutusega äratab ta rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutab Riita ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga.
Viimased 11 aastat on Riita olnud Shindo venitustundide juhendaja ning viimased 6 aastat tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Tema Lomi massaažiõpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz (Body Awareness Institute) ja Susan Pa`iniu Floyd (Aloha International) ning Wayne Kealohi Powell (Shamanic Bodywork). Riita soov on imelist puudutuse kunsti jagada ja õpetada teistele, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi!

Siin ka Riita lugu TervisPlussis

Ja meelipaitav video siit
Rohkem infot:
e-post: riita.jaup@gmail.com

Eva Nõmm

Eva Nõmm

Evaga kogete teistmoodi lähenemist, Intuitiiv-visuaalne tervendav maailm on tema hinge köitnud aastaid.
Kunstist, tervendamisest, energiatest, spirituaalsusest ja idamaade maailmakäsitlusest.

Eva on üks neist paljudest, kellel mõned aastad tagasi tekkis arusaam, et kontoris kasumi nimel töötamine pole see, mis tema hinge toidab. Eluteel mitu kokkulangevat sündmust ja justkui universumi poolt saadetud "sõnumitoojat" tekitasid lõpuks olukorra, mis viisid arusaamani "Mulle aitab!!" stiilis lahkumisavalduseni.

Sellele järgnesid omakorda maailmast väljalülitumine, kobamine pimedas ja oma hinge olemuse otsimine, järjepidevad kinnised uksed, erisugused vaimsed õpetused, mis läksid ühest kõrvast sisse ja teisest välja - mille kaudu aga lõpuks tekkis taipamine resonantsi ja isikliku tõe vajadusest. Intuitsioonist juhindudes tegi Eva ajutiselt Eestiga lõpparve 2019. aastal ja suundus teadmatusse - otse Aasiasse uusi kogemusi ja mõtteavardusi otsima. Sooviga päris oma tee üles leida.
Eva tee viis ühel imeilusale Tai saarel asuvasse tervenduskeskusesse nimega Arati Healing Center, kus läbis Usui Shiki Ryoho reiki I-III aste. Taibates olulisust oma sisetunde kuulamisel ja selle rütmis liikumisel jätkab Eva oma teekonda. Usaldades protsessi ning arusaades, et sihtkohast tähtsam ongi just teekond ise, mida koged ja kui hästi seda nautida oskad.

Eva on pideval uute teadmiste omandamisel, mida kogub peamiselt erinevate, globaalse jälgijaskonnaga vaimsete õpetajate vahendusel. Eva oskab anda nõu ka hingesugulaste ja kaksikleegi koha pealt - seda nii omast kogemusest kui ka tuginedes erinevate vaimsete õpetajate selgitustele ja arusaamadele, mis on moodustanud lausa omaette kompoti. Kõiges selles juhindub ta oma intuitsioonist, ühendusest.
Eval on ka kokkupuude jooga ja meditatsiooniga, tarot ja oraaklikaartidega, veetnud kuid vabatahtlikuna budistlikus kloostris Taiwanis ning on suhtluses ka inglitega. Sügisel asub Eva õppima idamaade meditsiini.

Eva pakub hetkel kaugreiki sessioone vabatahtliku annetuse baasil.
Tagasiside on siiani olnud äärmiselt positiivne ja nii mõnigi on kommenteerinud tema väga tugevat energiat.

Rohkem infot leiat siit: https://nommoversum.ee/

Eeva Kallis

Eeva Kallis

Olen 25 aastat oma elust otsinud ja leidnud ennast läbi erinevate kehas olemise praktikate ja täna tunnen end ära selles kohas, mida saab nimetada koduks. Kehas üleni.

Joogaga alustasingi 25aastat tagasi väga praktilisel põhjuse-mu selg oli nõrk ja ei kandnud mind enam. Sealt algas teekond väljast sissepoole. Oli ka teisi vabastavaid praktikaid, mis tõid mind lähemale äratundmistele, mis mind inspireerib ja kuidas mu meel on seotud kehaga ja kuidas mu süda(hing) on rahul kui saan läbi kehatöö märgata ja reguleerida oma mõttemustreid ja harjumusi. Täna olen ise läbinud Yin jooga juhendaja treeningu ja annan tunde teist aastat.

10 aastat tagasi avastasin 5rütmi tantsu ja tundsin selle ära. Sukeldusin sellesse täiega ja rändasin tantsides mööda maailma ja õpetajaid , et kogeda ja tühjendada ja puhastada endas seda tohutut allasurutud emotsioonide möllu. Kehatöös olen alati rohkem kohal olnud, kui sõnalises teraapias.

3aastat tagasi vahetasin 5 rütmi Open flooriga ja läksin õpetaja väljaõppesse. Täna olengi vabastava teadliku tantsu “Open Floor” sertifitseeritud õpetaja.

Minu suurim õppimine ongi hetkel juhendamine ja oma kehas kogetu jagamine läbi “Open Floor” meetodi.

Rohkem infot tundide kohta:
e-post: etamming@gmail.com

Merike Villard

Merike Villard

Merike on rändaja, kes armastab Jaapanit, Jaapani kultuuri ja keelt, iseendaga olemist ja loodusega ühekssaamist. Shikoku saar Jaapanis on tema armastus ja teine kodu. Need tunded ja kogemused said suvehakul ka raamatuks kirjutatud.

Oma teadlikku teekonda alustas ta Kundalini joogaga 2009. aastal ning lõpetas joogaõpetajana rahvusvahelise Karam Kriya kooli 2013. aastal Inglismaal. Vahepealne elu on teda rikastanud hiina meditsiini, hiina võimlemise (qi gong) ja hiina massaaži (tui na) tarkusega. On läbinud ka Reiki koolituse ja saanud teadmised Taani tervendavast valuravi meetodist, AcuNova. 2016. aastal lõpetas lastejooga kursuse USA-s, Kalifornias.

Alates 2015. aastast on Merike pühendanud end rohkem Jaapani tervendusteraapiate maailmale (shindo, sonkyo, jutampo, jomon, shiki, moksa taimeravi meetod). Töötab Confido Erameditsiinikeskuses Jaapani Shindo terapeut-massööri ja Shiki terapeut-massöörina ning juhendab Shindo venitustunde. On raamatu „Värav hingede maailma. Ichi-go ichi-e ???? Hetk, mis iial ei kordu“ autor.

Merike võtab igat hetke kui väärtuslikku kingitust, ka kõiki inimesi, kes ta ellu tulevad. On kaasteeliseks ja toetajaks neile, kes julgevad iseendasse vaadata ja on valinud teadlikult elamise teekonna.

Tiina Karjatse

Tiina Karjatse

gongimeister ja heliterapeut

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.
Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.
Igapäevaselt tegelen individuaalse heliteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone ja helirännakuid erinevates Eestimaa paikades.

Pakutavad teenused:

Gongimeditatsioonid
Helirännakud nii täiskasvanutele kui lastele. Saab tellida ka erinevatele sündmustele ja tähtpäevadele nagu sünnipäevad, tüdrukute õhtud.
Individuaalteraapia – helid, kristallid, psühholoogiline nõustamine.
Kuna olen hingelt rändur, siis teen helirännakuid üle Eesti erinevates paikades, kus parasjagu helide imelist puudutust vajatakse.

Kontakt:

tiinakarjatse@hotmail.com
+372 53477992
https://www.facebook.com/tiina.karjatse
https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse/

Shani Lehrer

Shani Lehrer

Rahvusvaheline mentor, õpetaja, tervendaja ja Iisraeli müstikakooli juht, multidimensionaalne ettevõtja, produtsent ja avalik esineja.

Paljude aastate jooksul on Shani juhendanud ja aidanud sadu inimesi läbi nende elutee oma kõrgeimat potensiaali avastada.

Ta seisab kirglikkult planeedi rahu eest läbi inimeste äratamise ja juhendamise.
Kõigi tema ettevõtmiste eesmärk on vaimu ja mateeria ühendamine läbi meenutamise inimestele, kes nad tegelikult on, kust nad tulevad ning mis on nende tõeline potensiaal.

Rohkem infot:
https://www.sparkoflight.eu

Arto Ukko

Arto Ukko

Arto on trumme valmistanud juba ligi 20 aastat.

See on tema hobi ja kirg.
Trummide juurde jõudis mees oma elu madalhetkel, kus kõrgemad jõud andsid talle võimaluse uuele elule uue suunaga. Arto teeb trumme kirega, ta tunnetab nende hingeelu ja tihti maalib trummidele just seda, mida trummiomanik vajab ja tunnetab.

Arto käib Eestis kaks korda aastas elukaaslase Tanjaga.
Trummivalmistamise töötubades räägib Arto oma elust, jagab infot uue ajastu energiatest ja teeb palju nalja. Trummikoolitusel õpetab ta olema oma trummiga üks, tunnetama teda ja lihtsalt olema armastuses trummiga. Need on kaunid hetked.

Rohkem infot:
infotelefon: +372 5780 8558
e-post: vaimnevabadus@gmail.com

Margus Aru

Margus Aru

Margus Aru eneseleidmise teekong algas 1997 aastal, peale teadmamehe Gunnar Aarmaga kohtumist.
Täna võib Margust nimetada valgustööliseks, seda nii tervendajana, kirjanikuna, muusikuna, kui ka filmitegijana. Margus on rajanud tema unistuste Püramiidiküla, selle pankroti ja meediakära saatel kaotanud, et seda nüüd targemana lõpuni ehitada. Vaimse praktikuna praktiseerib ja õpetab Margus vabastavat hingamist, meditatsiooni, sütelkõndi ja valguskeha aktiveerimist.
Margus on kirjutanud romaani “Nora”, lavastanud mitmeid lühifilme, millest ühe Los Angeleses koos Hollywoodi niminäitleja Doug Hutchisoniga filmist “Green Mile”. Samuti on Margus kirjutanud kolm filmikäsikirja, eesmärgiga need Hollywoodi kaudu maailma kinoekraanidele tuua. Margus on jooksnud kaks maratoni, ühe Ateenas ja teise 4300 m kõrgusel Tiibetis.
Marguse missioon loomingulise inimesena on äratada inimesi nende tõelisele olemusele, õnnele ja potensiaalile läbi oma laulude ja filmide ning neile toimivaid vaimse puhastumise tehnikaid õpetades. Margus on läbi oma enda kogemuse veendunud, et inimene on võimeline saavutama hingevabaduse ning tõelise rahulolu ja püsiva õnne. Tema juhtmõtteks on: “Tunne ennast ja tee mida sa armastad!”

Rohkem infot:
www.margusaru.com

Hingeingel Marge Riks

Hingeingel Marge Riks

Olen teadja/iseseisev õppija/kogeja/kanaldaja/astraalis energiate liigutaja. Olen Reiki Meister. Eriline olen alati olnud ja tunnetanud ning märke lugenud juba lapsepõlvest peale.

Oma teadmised saan suuremalt osalt astraalsetelt abistajatelt ehk olenditelt. Õpitubadest ja koolidest omandan seda mida arenguks vaja, ehk võtan sealt ainult killu ning kui vaja, siis teen ta endale sobivaks, sest me kõik oleme erinevad ja kõik ei sobi kõigile. Astraalis käies peamiselt puhastan, lapin auravälja ehk tervendan energeetikat. Sammuti suhtlen vaimolenditega ja kui vaja, siis eemaldan demonistlikud vormid. Sulgen portaale ja imelikke kanaleid, mis ei ole inimesele kasulikud. Mulle läheb korda hinge heaolu, kui on vaja toetust, siis toetan; kui on vaja hing ära saata, siis teen ka seda ehk hoolitsen hinge heaolu eest. Hing peab olema hoitud ja kaitstud ning võiks olla sõltumatu ning mõjutusteta ning loomulikult võiks ta viibida puhtas energias.

Täiendanud olen end: Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis (lõpetatud Diplomiga) ja Kristiina Raie Kanaldamise seminaridel (lõpetatud Diplomiga), tudeerin Holistika Instituudis ning erinevate meistrite/juhendajate õpitubades.

Marge Riks
Kanaldatud nimega Hingeinge

Seansi broneerimiseks kirjuta, kas FB sõnumitesse https://www.facebook.com/hingeingel8/
e-mail hingeingel8@gmail.com
www.hingeingel.ee

Regina Herodes

Regina Herodes

Regina Herodes on suurte kogemustega liikumisõpetaja, joogaõpetaja, shindo õpetaja ja tantsuõpetaja. Ta on olnud tegev juba pea 26 aastat. Regina teeb unikaalseks, see, et tema isikus saavad kokku teadus ja idamaade õpetused, nii on tema haridustee, sh erinevad koolitused andnud talle hea baasi.

Reginal on BA koreograafias ja MSc Spordi ja Liikumisteaduses (cum laude). Tema isiku teeb unikaalseks sümbioos teaduslikust maailmapildist ülikooli tasandil ja ka idamaistest tarkustest, pikaajaline kogemus rühmatreenerina ja tantsuõpetajana. Lisaks on ta osalenud aegade jooksul erinevatel erialastel koolitusel. Peale spordi - ja liikumisteadustes MSc (vana teadusmagistri) kaitsmist oli ta ka tugitreeneriks 200 inimesele, kellele tegi koormusteste ja uuris muid tervise- näitajaid. Idamaistest treeningsüsteemidest on Regina läbinud laste joogaõpetaja koolituse 300 ha, Asthanga Monkey jooga koolituse 200 ha, ka Shindo venituste tunni õpetajakoolituse ja Hatha jooga õpetajakoolituse 200 ha. Lisaks on tal olnud läbi aegade erinevaid litsentse. Ta on juhendanud 10 aastat koos õdedega tantsustuudiot Panda ja korraldanud loomingulisi suvelaagreid. Teinud professionaalseid tantsulavastusi ja olnud koreograaf: ta tuntuim lavastus on „Lähipimedus“. Töötanud pikki aastaid erinevates stuudiotes, spordiklubides rühmatreenerina, läbinud ka rühmatreenerite koolitusi. Ta enda liikumistee sai tõsisema hoo sisse Mererajooni Spordikoolis, kus ta oli iluvõimlejate ridades, ta on õppinud veidi ka balletikoolis. Hiljem tantsis tantsuansamblis Pähklipureja ja treenis Fine Five`is. Tänu poeg Karlile annab ta uuest hooajast taas ka lastejooga tunde.

Regina on end täiendanud tantsu - ja jooga-alaselt ka oma rännakutel Indias, Lõuna-Ameerikas, Austraalias ja Aasias. Regina on südamega olnud liikumise, tantsu ja jooga juures kogu elu. Ta on edendanud ja propageerinud tervislikku eluviisi oma liikumistundides, juhendanud palju aastaid erinevaid liikumis-, tantsu - ja joogatunde. Regina kirg on ka tants - ta juhendas aastaid Romsal Tantsulaborit ning eks seegi projekt jätkub teistes kohtades.

Regina Herodes: „Tants on mu kirg, ka jooga ja shindo on samuti mu „armastuslood“ ja suurepärased „tööriistad“, et tasakaalus püsida. Liikumine on minu elustiil ja toetan omalt poolt tervislikke algatusi!

BA Tallinna Ülikoolis koreograafias;
MSc Spordi liikumisteadustes Tallinna Ülikoolis cum laude
Erinevad treenerite koolitused ja täiendkoolitused
Lastejooga õpetaja koolitus 300 ha
Shindo koolitus
Asthanga Monkey jooga õpetaja koolitus 200 ha
Joogakool Lakshmi – Hatha jooga Yoga Alliance õpetaja koolitus 200 ha

Rohkem infot tundide kohta:
regina.herodes@gmail.com / 5500995

Selgeltnägija Inga Rämson

Selgeltnägija Inga Rämson

Selgeltnägija Inga on mitmenda põlvkonna selgeltnägija ja sensitiivi võimed on Ingale kaasa sündinud. Esimesed nõiatarkused, nagu taimedega ravitsemine ja aurade nägemine, õpetas Ingale tema ravitsejast vanaema.

Selgeltnägija Inga on lõpetanud doktorikraadi Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias. Inga jätkab järjepidevalt õpinguid ja kombineerib erinevate koolkondade tehnikaid inimeste aitamiseks.

Selgetnägija Inga valdkonnad

Selgeltnägija Ingat võib kutsuda mitmete nimedega: selgeltnägija, nõid, šamaan, ravitseja, valge maag, ingliterapeut vms, sõltuvalt millise probleemiga ta inimest parajasti aitab. Lisaks koolitab Inga inimesi endeid ise aitama.

Teenused: tervendamine, ärikanalite aktiveerimine, needuse mahavõtmine, suhete korrastamine, kodu energeetiline puhastamine, vaevuste eemaldamine, vaimolendiga suhtlemine ja ärasaatmine, kaitseinglid ja nendega suhtlemine, kadunud inimeste otsimine.

Selgeltnägija Inga koolitused ja vastuvõtud toimuvad, Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Vajalik on etteregistreerimine.
Vaata rohkem infot www.selgeltnägijainga.ee

Krista Köster ja Whitedove (UK)

Krista Köster ja Whitedove (UK)

Krista Köster "Kristalove"

on tantsija koreograaf ja tantsu õptaja, kelle loomingut on esitatud mitmetes Eesti teatrites sh Vaba Lava, NO99, Kanuti Gildi Saal, Kumu Auditoorium ning mitmed muud lavad nii Eestis kui mujal maailmas.
Viimased viis aastat on Krista elanud ja tegetsenud vaheldumisi Indias ning Eestis. Olles aktiivne jooga õpetaja ja praktiseerijana. see aeg on olnud väga pöördeline ning arendav ja viinud kokku äärmiselt huvitavate inimeste ning valdkondadega. Nii sai kaks aastat tagasi alguse ka armastus helide ja nendega töötamise ja tervendamise vastu. Nüüdseks on sellest välja kasvanud projekt "We Are Sound - transcendental soundscapes" koos Steve Chard 'Whitedovega' , millega tegutseme nii heliteraapia kui heliloomingu vallas andes kontserte, helirännakuid, tervendavaid seansse ja plaanis on lähiajal jõuda ka tantsuetenduseni oma loodud helide saatel.

Krista annab jooga tunde nii eraviisiliselt kui gruppigele, juhendab tantsurännakuid ja õpetab mitmeid erinevad tantsustiile, praktiseerib Ayurvedic Yoga Massazi ja Traditsioonilist Ayurveda õliteraapiat Abhyanga, viib läbi helirännakuid ja tervendavaid heli seansse tiibeti helisevate kausside ja gongidega.

Steve Chard "Whitedove"
muusik | tervendaja | shamaan

Whitedove on olnud ühenduses inglite ning tervendavate jõududega lapsest saati.
Sündinud Inglismaal kuid veetnud 2 esimest eluaastat Nepaalis, millage on siiani väga sügavalt ühenduses. Whitedove teekond on olnud äärmiselt kirev ning müstiline, millest 10 aastat möödus Londonis Camdeni linnaosas omaloodud Tervendavate Kunstide Keskuse 'Rainbow Visions' looja ja hingena.
Viimased 7 aastat on ta elanud ning tegutsenud Indias, Nepaais, Indoneesias, Liibanonis tervendades ning luues muusikat.
Whitedove on õppinud ja praktiseerinud tantrat, joogat, kabbalat üle 25 aasta, ta on multiinstrumentalist mängib sitari, kitarri, trumme, meister helikausside ning gongide mängija (tal on kaasas oma unikaalne antiiksete helikausside kollektsioon ja muusikainstrumendid). Whitedove on nõutud Tarot kaartidega ennustaja & nõustaja, astroloog, töötab välja oma oraakli süsteemi ja kujundab Tarot kaardipakki; ta on poeet, mõtiskleja, helikunstnik, aidanud oma tervendavate seanssidega väga paljusid inimesi ja ka loomi üle maailma. Saatuse tahtel on ta nüüd jõudnud Eestisse ja Kosmilise Gongide Ööl on teil võimalik temaga tutvuda ning meisterlikust gongimängust ja helide loomisest osa saada :)

Siinkohal mõned Whitedovi praktikad, mis võivad huvi pakkuda:

 • Tarot kaartide lugemine
 • Shamanistlik tervendamine kasutades tiibeti helikausse, gonge, trumme, phurba't ja muid vahendeid üks ühele, paaridele või gruppidele
 • Reiki seanss ja Reiki kursus 1 ja 2 tase
 • Tiibeti helikausside ja Gongi mängimise koolitus

JUHENDAJA KONTAKTID:
kosterkrista@gmail.com
+372 5518294

Denis Vinogradov

Denis Vinogradov

Muusik multi-instrumentalist, Dj, Muusika,- ja heliterapeut, korraldaja ning üks Tervendavate helide keskuse loojatest ja juhatajatest, Johnatan Goldmanni rahvusvahelise helitervendajate assotsiatsiooni liige, Gravity Strech instruktor.

+372 56 28 52 29
helid.ee / haaheli.ee / soundcloud.com/tapecut / soundcloud.com/tervendavadhelid /
mixcloud.com/Melodikafm

Kristiina Viires

Kristiina Viires

Kristiina teekond joogasse sai alguse 2007 ashtanga joogaga tutvust tehes. Sealt edasi jõudis Kristiina hatha joogani, Agama joogakoolini ja äratundmiseni, et ta on leidnud oma tee. Kristiina on olnud Agama Yoga joogakooli õpilane alates 2009. Lõpetanud Agama Yoga õpetajate kursuse (500h) 2011 ning Orange Sash joogataseme (400h) 2012 ning käib igal aastal end täiendamas ning tasemeõpinguid jätkamas Agama Yoga koolis Tais, Koh Phangani saarel (www.agamayoga.com). Omab IYF& RYS sertifikaati.

Igapäevaselt on Kristiina joogaõpetaja, personalijuht ning korraldab enesearengu kursusi täiskasvanutele.

Rohkem infot tundide kohta:
kristiinaviires@gmail.com

Viktor Palmet

Viktor Palmet

Sifu,Viktor Palmet, õppinud ainult Hiina meistritelt, sealhulgas kuuel viimasel aastal Hiinas Wudang Kungfu Akadeemias. Omistatud taoistlik isikunimi Pan Mao Zi Ku. Lisaks Hiina võitlus- ja tervisealade tundmisele oman neli musta vööd erinevates Jaapani võitluskunstides. Wudang Kungfu Akadeemias antud Õpetaja Sertifikaat.

Tegelenud idamaiste võitluskunstidega alates 1980 aastast. Varasemal ajal peamiselt karatega ning põgusalt taiji-ga. Edaspidi jätkasin Jaapani võitlusviisidega paralleelselt Hiina stiilidega.

Alates 2012. aastast sõidan igal aastal kuuks ajaks Hiina Wuadangi Kungfu Akadeemiasse end täiendama. 2014 aasta märtsis pühitseti mind Zang Sanfeng kungfu traditsioonide hoidjaks (Zhang Sanfeng Pay) 16. generatsioonis. Samas anti vastav tunnistus ning taoistlik nimi Pan Mao Zi Ku. Meister Yuan Xiu Gang annetas tseremoniaalse mõõga.

Lisaks:

 • isiklik kvalifikatsioonitase: Wushu 4 Duan (meistritase);
 • Eesti Olümpiakomitee poolt antud Wushu treener 3 tase;
 • Euroopa Wushu Föderatsiooni Wushu võistluskohtuniku “B” kategooria.

Rohkem infot tundide kohta:
viktor@wudangkungfu.ee

Tiit Trofimov

Tiit Trofimov

Tiit on õppinud ja praktiseerinud erinevaid Osho meditatsioone ja käinud kogemas meditatsioone Osho Rahvsvahelises Meditatsiooni keskuses Punes.
Ta läbinud lugematul hulgal enesearengu ja meditatsioonide kursuseid ja praktiseerib igapäevaselt nii joogat kui meditatsioone. . Viimased kümmekond aastat on Tiit tegelenud teadliku enesearenguga. Nagu enamikel neist, kes selle teekonna kord ette võtnud, algas see ka temal pärast raskustesse sattumist. Tänaseks naudin igat päeva. Tiit peab oma suurimaks kireks töö inimese emotsioonidega, nende vabastamine, vaatlemine ja märkamine läbi teadlikkuse.

Rohkem infot:
https://tiittrofimov.ee/
e-post: tiit@trofa.ee

Kristiina Piiparinen

Kristiina Piiparinen

Kristiina Piiparinen on Yin jooga õpetaja. Teadlikku enesearenguteed on ta käinud viimased üheksa aastat, mille jooksul läbinud mitmeid erinevaid kursuseid, koolitusi ja praktikaid keha ja meele tasakaalustamise, enesetervendamise ja inimeseks olemise sügavama mõistmise teemadel. Joogaga tegeleb ta viimased viis aastat ja 2016. aastast on Yoga Alliance’i sertifitseeritud Yin jooga õpetaja. Ta viib läbi teraapiaseansse emotsioonide vabastamise tehnika Meta-EFT III astme praktikuna ja on läbinud aastase programmi Holistika Instituudis.

Kristiina väärtustab tervislikku ja teadlikku eluviisi ning usub, et eneseteadvustamisega anname endale võimaluse jõuda tähendusrikkama ja harmoonilisema elu kogemiseni, avardada eneseteostuse potentsiaali ja hoida oma keha terve ning elujõulisena.
“Igalühel on oma tee ja valikud iseendani jõudmiseks. Üks osa minu teekonnast on jooga, et luua endasse ja oma ellu tasakaalu. Vahel on vaja peatuda ja luua vaikust kehas ja meeles, et esile saaks kerkida kõik see, mis vajab teadvustamist, vabastamist ja tervendamist. Yin jooga on selleks imeline praktika, mis õpetab tajuma keha ja meele sidet, märkama kehas olevaid pingeid ja energiablokeeringuid ning kasutama meele vaigistamise tervendavat jõudu. Praktiseerides Yin joogat keha avaneb ja muutub paindlikumaks, meeles tekib puhtust ja selgust ning kasvab teadlikkus iseenda terviklikust olemusest - keha, meele, hinge tervikust.” jagab Kristiina.

Rohkem infot tundide kohta:
e-post: kristiina.piiparinen@gmail.com

Hedi Laigar

Hedi Laigar

Pean Loodust oma esimeseks õpetajaks. Olles pidevas muutumises ja kasvamises, jõudsin 2012. aastal Bhairava Yoga kooli. Üsna pea sai mulle selgeks, et jooga- ja tantrateadus on minu hingele lähedased ning toovad palju lisaväärtusi igapäevasesse ellu. 2013. aasta alguses peatasin oma ehitusinseneri karjääri ning suundusin Taisse Agama Yoga kooli oma teed otsima. Läbides seal vahetu, sügava ja intensiivse pühendumisega joogaõpetaja kursuse, on tänaseks minust saanud joogaõpetaja. Paljuski tänu jooga ja tantra praktikatele olen taasloonud tugeva sideme oma naiselikkusega. Minu jaoks on naisenergial ja loodusel palju ühist – ilu, võlu, võim ja vägi, viljakus ning taasloomine. Loogilise jätkuna oma vaimsel teel Agama Yoga koolis läbisin ka Müstilise Tantsu õpetaja kursuse.

Olles teadlik iseenda piiritusest ja naise jumalikkusest on minu suurim soov jagada kogetut teiste jumalannadega ja kogu inimkonnaga enda ümber!

Jaana Ojakäär-Kitsing

Jaana Ojakäär-Kitsing

Väärtustan arengut, pidevat kasvamist, avastamist ja loomist. Elu on liiga suur selleks, et seda väikselt elada. Usun, et muutused saavad alguse meist endist ning meil on vägi soovitud elu loomiseks, õnneliku keskkonna kujundamiseks ning tõeliselt rikastavaks eneseteostuseks.

Loovus on minu elu keskne väärtus, mille uurimise ja jagamisega olen erinevates vormides tegelenud terve oma elu. 2010. aastal asutasin inimeste loova enesekindluse jõustamiseks firma nimega Loovuskohvik. Peale seda olen läbi kirjatükkide ning loovustreeninguid, kunstitubasid, shindo ning qigongi treeninguid läbi viies jaganud huvilistele loovust ja tervist jõustavaid nippe.

Loe rohkem siit

Kontaktandmed:
e-post: jaana@loovuskohvik.ee
telefon: (+372) 569 569 21

Gunnar - Mitmenda põlve selgeltnägija

Gunnar - Mitmenda põlve selgeltnägija

Selgeltnägija Gunnar on mitmenda põlve selgeltnägija, kelle sensitiivsed võimed avaldusid peale rasket autoavariid 2013. aastal. Ennast pidevalt täiendades arendab Gunnar oskuseid inimesi nende mures aidata. Selgeltnägija Gunnar on oma võimetega abiks inimeste, ruumide ja antiikmööbli puhastamisel ning raha energiakanali aktiveerimisel, mille tulemusena paraneb oluliselt inimese elu kvaliteet.

Gunnaril on lisaks Selgeltnägijale mitmeid nimesid: Meedium, Energeetiline Puhastaja, Šamaan ja Maag. Kõiki erineva valdkonna oskuseid vajab Gunnar inimeste aitamiseks, mis on Selgeltnägija Gunnari ettemääratud saatus ja meelistegevus. Gunnar on saanud ka Valge Maagi pühitsuse.

Vaata rohkem infot siit:
https://www.selgeltnagijagunnar.ee/minust/

Merli Mirk

Merli Mirk

Merli Mirk on sensitiivne vaimne tervendaja, kes juba lapsena õppis kasutama oma võimeid. 17aastasena läbis Sathya Sai Baba meditatsiooni kursuse, kus sai eluteele kaasa oma isikliku mantra. Sellest sai alguse teadlik vaimne teekond. Tervendades end nii kehaliselt kui hingeliselt, teab Merli oma kogemustest, kuidas mediatsioon võib elu muuta. Tema juurde jõudnud inimestel aitab ta leida ennast. Tugevdada suhet iseendaga ja näha maailma avaramalt. Merli vaatab hingede olemust ja loomust energeetiliselt. Näeb inimese rännakut nii selles, kui eelmises või ka tulevases elus. Aastal 2011 sai Merlist Auramediaator. Aastal 2015 ilmus CD plaat Merli meditatsioonidega. Merli toetab oma kohalolekuga kõiki hingi elama siin maa peal rõõmus, õnnes ja armastuses.

Temaga saate lähemalt tutvuda kodulehel
www.headsoovid.eu

Mai Agate Väljataga

Mai Agate Väljataga

Mai Agate Väljataga on viinud läbi loendamatul arvul seminare, kursuseid ja loenguid. Ta on kirjutanud mitmeid eneseabi raamatuid ja olnud abiks paljudele inimestele nende muutumise teel. Teda on nimetatud teadjanaiseks, selgeltnägijaks, kõnelejaks, alternatiivmeditsiiniravitsejaks, meediumiks jpm.

Ta õpetab inimestele toime tulema oma negatiivsete tunnetega, neid ümber tegema. Mai ütleb: „Kogu meie isiklik reaalsus on meie enda loodud, meie seest väljapoole.” Uskumuse, et teised loovad minu elu, lükkab ta ümber. „Uus paradigma ütleb, et kõik mis sinu elus sünnib, olgu see hea või olgu see halb, algab sinu seest. Nüüd on käes aeg, kus peame tegelema iseendaga, mitte teistega”, tuletab meelde Mai Agate Väljataga.

Mai oskab rääkida lihtsalt ja arusaadavas keeles. Ta õpetab iseendast lugu pidama, iseennast armastama, väärtustama ja tunnustama.

Lõpetuseks ütleb Mai: „Muretsemine on palvetamine selle eest, mida ei taha!”

Veet Mano

Veet Mano

2012.a. salvestatud saate 13. Venemaa “Selgeltnägijate tuleproov” finalist Veet Mano (vanemate poolt ristitud Glen’iks), sündis 24. märtsil, 1956.a. USA-s.

Mediteerimist alustas ta juba 16. aasta vanuselt. Pärast Michigani Ülikooli ökoloogia õpingute lõpetamist suundus ta, olles tol ajal 21. aastane, Osho juurde Punesse, Indiasse. Peale kümneaastast mediteerimisperioodi Punes, andis Osho (Rajaneesh 1931 – 1990) talle uue nime – Veet Mano, mis tähendab “beyond mind” – teispool mõtlemist.

Osholt sai ta ka hindude tiitli – Swami. See tähendab meistrit, pühendunut, kelle sisemine olemus on hakanud väljapoole kiirgama; kes on jätnud kõrvale argised ja piiravad tavapüüdlused ning on täielikult pühendunud kõrgeima vaimsuse saavutamisele, teenides teisi sellel teel ja aidates maailma.

Mano enda sõnade järgi õpetas Osho teda ka maailma – inimesi, olukordi, minevikku jne. teistmoodi tajuma ehk nn. “lugema”. Kes on temaga lähemalt kokku puutunud, need teavad, kuivõrd selgelt, sügavalt ning kaugele Mano “ära näeb”. Mano oli Osho lähedaseks sõbraks kuni Osho surmani 19. jaanuaril 1990.a.

Tänapäeval on Veet Mano tunnustatud meditatiivsete praktikate alal ja seotud ka mitmete projektidega Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Punes (Indias), kuhu igal aastal koguneb kokku tuhandeid inimesi üle maailma, kes otsivad endas hingelist tasakaalu.

Mano seminaridel on peamine rõhuasetus energiate avamisel, erinevate emotsioonide vabastamisel, keha blokeeringute kõrvaldamisel (nn. näpitsate likvideerimisel) ja Osho meditatsioonidel. Osalejad on hakanud tundma muutust oma energiavoos ja keha tervenemist.

Mano kodu on Michiganis, kuid tema praegune elu möödub ühest kohast teise rännates. Ta viib läbi seminare, laagreid ning tervendab inimesi nii Tais, Türgis, Iisraelis, Argentiinas, Ukrainas, Venemaal jne. ning alates 2013.a. maikuust ka Eestis.

Andres Viitkin

Andres Viitkin

MER massöör
Andres on jaganud seda imelist massaaži klientidele alates aastast 2015. Iga massaaž on tema jaoks nagu meditatiivne rännak koos kliendiga. Andres Viitkin on läbinud ka klassikalise massaaži koolituse, kuid eelistab jagada MERi, mille puhul märkab ta klientide tagasiside läbi oluliselt paremaid tulemusi.
Parim tagasiside ongi klientide posiitivsed muutused.

Kontakt:
56154408
andres.viitkin@gmail.com

Alena Zemlyak

Alena Zemlyak

Olen 10-aastase kogemusega professionaalne idamaine tantsija ja ka tantsuõpetaja. Olen osa võtnud erinevatest festivalidest ning olen võitnud ka palju erinevaid võistluseid. Õppisin erinevaid tantsustiile erinevate õpetjatega üle kogu maailma. Armastan klassikalist balletti, võimlemist ja jumaldan ka joogat.
Treenimise ja regulaarse praktika kaudu õpetasin oma kehal olla paindlikum. Mulle meeldib jagada oma teadmisi teistega ning muuta neid paindlikumaks ja õnnelikumaks.

Kontakt:
e-post: alenaz.dance@gmail.com
Tel: 55691164

Krista Köster

Krista Köster

Krista on pikaajalise kogemusega tantsu ja joogaõpetaja, vabakutseline tantsukunstnik ja koreograaf, massazi ja kehatöö praktiseerija.
Viimased neli aastat tegeleb aktiivselt ka heliteraapia ja loominguga, mis sai alguse reisides ja elades Indias ja on nüüdseks saanud Krista teiseks koduks.
Oma tundides kombineerib Krista kokku kogemusi kõigest, mis teda on inspireerinud, ta loob tugeva baasi jälgides korrektset asendite joondumist, andes sobivaid modifikatsioone erineva tasemega praktiseerijatele, hoiab tasakaalu pingutuse ja lõdvestuse vahel ning loob turvalise ja sõbraliku ruumi kus katsetada ja koos areneda.

Namaste!
Kontakt
e-post: kosterkrista@gmail.com
www.kristart.weebly.com

Peep Õunapuu ja Mariann Kiidron

∞Mariann Kiidron∞

Mariann Kiidron on inimene ja naine, vaimne otsija, kelle elu ja sisemised otsingud on toonud ta selleni, mida ta täna teeb. Mariann on hüpnotisöör, transpersonaalne terapeut, kirjanik, luuletaja ja tõlkija, jogiini ja tantrika. Mariann viib läbi koolitusi ja töötube erinevatel vaimsetel ja psühholoogilistel teemadel, sh naistekursused, tantratöötoad- ja rituaalid, tantsurännakud.
Oma luules ja kirjutistes räägib Mariann armastusest ja elust, avades asjade, kogemuste ja nähtuste olemust ja sügavust. Mariann kirjutab lihtsatest maistest asjadest ja samas üleloomulikest ja jumalikest. Tegelikult on kõik üks ja Jumal on kõiges, leiab ta. Läbi luule saab see väljenduda. Läbi luule saab maine tõusta taevasse ja taevane laskuda maale.
Nii avaldub Marianni luules ka seksuaalsus. Läbi oma luule avab Mariann tantra kui elujaatuse olemust. Mariann räägib luule kaudu inimkeeles sellest, mida ei saa sõnades väljendada. Või õigemini lubab ta Loojal, Armastusel ja Kõiksusel rääkida läbi enda. Luulekontsertidel, hüpnoosirännakutel ja tantrarituaalidel annab Mariann seda kõike edasi, pakkudes Sulle võimaluse saada ühendust oma tunnete ja tõega, oma sensuaalsuse ja südamega.

Peep Õunapuu on inimene, mees, isa ja vaimne otsija, pikaaegne tantrapraktik, massöör ja vaimselt avardavate sündmuste korraldaja. Peep viib läbi tantrakursusi, rituaale ja on muuhulgas iga-aastase rahvusvahelise tantrafestivali High on Life peakorraldaja.

Oma ühiselt korraldatavates sündmustes ühendavad Mariann ja Peep oma kogemused üheks vägevaks tervikuks, mis võimaldab inimestel avarduda, avastada oma unikaalset olemust ja olla tõeliselt vabad just sellena, kes nad on. Nende eesmärk on aidata igaühel endal lubada endale avarduda ja vabaneda, kogeda sügavamalt ja vabamalt armastust, ühtsust ja naudingut enda sees ning ühendust teistega ja Universumiga. Tagasiside nende sündmustel osalejate poolt on olnud äärmiselt positiivne ja tavaliselt korra juba käinud inimene tuleb uuesti.

Triin Parro

Triin Parro

Triin Parro slogan: “Hoolides ja armastades iseennast, saan armastada ka teisi!”

Triin alustas tööd rühmatreenerina juba aastal 2010 ning alates sellest hetkest on olnud ta justkui nii öelda “müüdud”. Ta avastas enda jaoks maailma, mida ta poleks eales arvanud, et vallutab. Just tema suur soov ja tahe pidevalt areneda ja uusi teadmisi hankida, viisid ta õppima personaaltreeneriks Eesti FAF personaaltreenerite koolitusel. Triinu sõnul on iga klient ainulaadne ja iga treening erinev ning just see teebki personaalse treeningu omapäraseks ja teistmoodi nauditavaks, isegi põnevaks. Triinu suurim soov treenerina on anda inimesele tema ideaalne keha! Seda nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Just seepärast teeb ta lisaks personaalsele treeningule jõusaalis ka personaalseid jooga tunde ja väiksemates gruppides tunde! Tema sõnul jõusaal toetab joogat ja jooga toetab jõusaali! Ehk lihtsamalt öeldes, keha on mõeldud mitmekülgseks liikumiseks.

Jooga tunnis keskendume kogu kehale. Õpime harjutusi õige tehnikaga sooritama, jälgides keha asendeid. Vajaduse kohandame harjutusi sobivamaks ehk iga osaleja saab endale parima variatsiooni ja raskuse. Parandame liigese liikuvust, painduvust ja seeläbi tugevdame keha. Tunnist ei puudu ka rahulik ja mõnus muusika, mis on justkui meditatsioon. Treening toimub paljajalu. Soovitatav võtta kaasa oma matt.

Kontakt:
Telefon: +372 53 22 6727
E-mail: triin.parro@outlook.com

Somananda Tantra School

Somananda Tantra School

Somananda Tantra School is a pioneering spiritual university with a mission to bring the ancient knowledge of Tantra, tantric Yoga and meditation to modern-day spiritual seekers from around the globe. We know that Tantra is one of the most powerful paths of transformation for personal and spiritual development and for finding your way back to your real nature – the true Self.

Every year we provide more than 30 comprehensive courses and retreats of varying durations worldwide. Our teachers travel to highly sought-after destinations such as Portugal, Greece, Germany, the United Kingdom, the United States, and India delivering soul-touching spiritual teachings to thousands of international students.

More about us
Contact

Triple V

Triple V

Triple V on kolm imelist ja seiklushimulist naist, kes julgevad rääkida teemadest, millest ei räägita.
Me teeme meistriklasse, mille eesmärk on laiendada inimeste sensuaalset teadlikkust ja asjatundlikkust, korraldame era- ja avalikke üritusi.
Hindame esteetikat, sensuaalsust, usaldust ja turvalisust.