Regina Herodes

Regina Herodes on suurte kogemustega liikumisõpetaja, joogaõpetaja, shindo õpetaja ja tantsuõpetaja. Ta on olnud tegev juba pea 26 aastat. Regina teeb unikaalseks, see, et tema isikus saavad kokku teadus ja idamaade õpetused, nii on tema haridustee, sh erinevad koolitused andnud talle hea baasi.

Reginal on BA koreograafias ja MSc Spordi ja Liikumisteaduses (cum laude). Tema isiku teeb unikaalseks sümbioos teaduslikust maailmapildist ülikooli tasandil ja ka idamaistest tarkustest, pikaajaline kogemus rühmatreenerina ja tantsuõpetajana. Lisaks on ta osalenud aegade jooksul erinevatel erialastel koolitusel. Peale spordi - ja liikumisteadustes MSc (vana teadusmagistri) kaitsmist oli ta ka tugitreeneriks 200 inimesele, kellele tegi koormusteste ja uuris muid tervise- näitajaid. Idamaistest treeningsüsteemidest on Regina läbinud laste joogaõpetaja koolituse 300 ha, Asthanga Monkey jooga koolituse 200 ha, ka Shindo venituste tunni õpetajakoolituse ja Hatha jooga õpetajakoolituse 200 ha. Lisaks on tal olnud läbi aegade erinevaid litsentse. Ta on juhendanud 10 aastat koos õdedega tantsustuudiot Panda ja korraldanud loomingulisi suvelaagreid. Teinud professionaalseid tantsulavastusi ja olnud koreograaf: ta tuntuim lavastus on „Lähipimedus“. Töötanud pikki aastaid erinevates stuudiotes, spordiklubides rühmatreenerina, läbinud ka rühmatreenerite koolitusi. Ta enda liikumistee sai tõsisema hoo sisse Mererajooni Spordikoolis, kus ta oli iluvõimlejate ridades, ta on õppinud veidi ka balletikoolis. Hiljem tantsis tantsuansamblis Pähklipureja ja treenis Fine Five`is. Tänu poeg Karlile annab ta uuest hooajast taas ka lastejooga tunde.

Regina on end täiendanud tantsu - ja jooga-alaselt ka oma rännakutel Indias, Lõuna-Ameerikas, Austraalias ja Aasias. Regina on südamega olnud liikumise, tantsu ja jooga juures kogu elu. Ta on edendanud ja propageerinud tervislikku eluviisi oma liikumistundides, juhendanud palju aastaid erinevaid liikumis-, tantsu - ja joogatunde. Regina kirg on ka tants - ta juhendas aastaid Romsal Tantsulaborit ning eks seegi projekt jätkub teistes kohtades.

Regina Herodes: „Tants on mu kirg, ka jooga ja shindo on samuti mu „armastuslood“ ja suurepärased „tööriistad“, et tasakaalus püsida. Liikumine on minu elustiil ja toetan omalt poolt tervislikke algatusi!

BA Tallinna Ülikoolis koreograafias;
MSc Spordi liikumisteadustes Tallinna Ülikoolis cum laude
Erinevad treenerite koolitused ja täiendkoolitused
Lastejooga õpetaja koolitus 300 ha
Shindo koolitus
Asthanga Monkey jooga õpetaja koolitus 200 ha
Joogakool Lakshmi – Hatha jooga Yoga Alliance õpetaja koolitus 200 ha

Rohkem infot tundide kohta:
regina.herodes@gmail.com / 5500995