Tiina Karjatse

gongimeister ja heliterapeut

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.
Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.
Igapäevaselt tegelen individuaalse heliteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone ja helirännakuid erinevates Eestimaa paikades.

Pakutavad teenused:

Gongimeditatsioonid
Helirännakud nii täiskasvanutele kui lastele. Saab tellida ka erinevatele sündmustele ja tähtpäevadele nagu sünnipäevad, tüdrukute õhtud.
Individuaalteraapia – helid, kristallid, psühholoogiline nõustamine.
Kuna olen hingelt rändur, siis teen helirännakuid üle Eesti erinevates paikades, kus parasjagu helide imelist puudutust vajatakse.

Kontakt:

tiinakarjatse@hotmail.com
+372 53477992
https://www.facebook.com/tiina.karjatse
https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse/