VÄLJA MÜÜDUD! "Sound Medicine" helirännak Shervin Boloorianiga

Pealkiri:

VÄLJA MÜÜDUD! "Sound Medicine" helirännak Shervin Boloorianiga


Hind:

25 €

Kestvus:

2 tundi


Aeg:

teisipäev kell 19.00-21.00


Juhendaja:


Sisu:

SOUND MEDICINE - Unikaalne võimalus kogeda sügavalt lõdvestavat ja tervendavat helirännakut Tallinnas. Shervin Boloorian on sertifitseeritud Tama-Do heliterapeut, Bali heliterapeutide kogukonna asutaja ja juht ning üle maailma hinnatud helitervendaja ja muusik. Balil Ubudis, kus Shervin juba 8 aastat elab, on tema helirännakud ülipopulaarsed ja väga hinnatud nii kohalike kui ka Balit külastavate turistide hulgas. Nüüd on Sul võimalus kogeda seda maagiat siinsamas Tallinna südalinnas Tao Keskuse vägevate müüride vahel.

Tallinnas annab Shervin oma kõige populaarsema seansi - Sacred Sound Medicine. 2-tunnine helitervenduse töötuba elava muusikaga instrumentidega erinevatest maailma paikadest. Elavad ja meditatiivsed helid toidavad keha, aitavad vabaneda allasurutud emotsioonidest, teevad meele selgeks ja suurendavad meie teadlikkust.

See on sügavalt lõõgastav multi-instrumentaalne heliteraapia rännak läbi looduse elementide järgnevate helide abil: Didgeridoo, Shamaani trummid, kitarr, meditatsioonikellad, flööt, Tiibeti helikausid, erinevad löökpillid, hääl ja pühad tekstid iidsetes keeltes.

Töötuba algab lühikese interaktiivse hääleharjutusega ja grupimantra laulmisega. Seejärel heidame pikali ja laseme ennast puhtal akustilistel helivibratsioonil kanda sensatsioone täis helide maailma. Helirännak sobib kõikidele inimestele, vastunäidustused puuduvad.

Sound Medicine heliteraapia põhineb Fabien Mamani raku-uuringutel heli mõjust vererakkudele, hiina meditsiini viie elemendi tarkusel, muusikateoorial, müstisismil ja Tiibeti/veedade tšakraõpetusel. Instrumendid on spetsiaalselt keha energiakeskuste järgi grupeeritud ja häälestatud.

Osaluspanus: 25 EUR
"Early bird" soodustus kui reserveerid omale koha enne 20. augustit: 20 EUR

Kindlusta endale koht tehes ülekande SEB pangakontole EE26 1010 0102 5857 6010, märkideks saajaks Evelin Olev ja makse kirjelduseks "Sound medicine".