Mõnus õhtu TAO Keskuses „Sinu Kollase koera aasta“

Pealkiri:

Mõnus õhtu TAO Keskuses „Sinu Kollase koera aasta“


Hind:

15 €

Kestvus:

3h


Aeg:

Reede 16. veebruar


Juhendaja:


Sisu:

Mõnus õhtu TAO Keskuses „Sinu Kollase koera aasta“

16. veebruaril tähistame TAO Keskuses koos astroloog Tiina Varatalu ja djembemängija Ian Mikael Kirsiga Hiina uue aasta vahetumist. Punase Tulekuke aastast saab Kollase Maakoera aasta 15. veebruaril kell 23.06.
Veedame sellel puhul TAO Keskuses mõnusalt aega. Alustame õhtut avatud vestlusringi ja loenguga koos Astroloog Tiina Varataluga ning lõpetame õhtu muusikaliselt djembemängu kuulates ja tantsides.

Tiina räägib oma arutelus astroloogiast kui võimalusest õppida vaatlema iseenda ja elu terviklikkust, rütme ja harmooniat. Kuidas seda tööriista on hea kasutada, milleks ta sobib ja kuidas võimaldab astroloogia mõista iseenda ja teiste individuaalsust, inimeseks olemist, ühtekuulumist ja suhteid.
Tiina on öelnud, et ta jagab ka teadmisi Kollase Koera aasta iseloomust nii planeedirütmide kui ka Koera aasta sümboolika läbi.

Ta vastab kohapeal tekkivatele küsimustele ja laseb teemadel kulgeda ja voolata nii nagu nad ühtses vestlusringis kujunevad.

Õhtu lõpetab Ian Mikael Kirs, kes on trummidele valu andnud 18 aastat ning rõõmu pakkunud õpetamise näol 14 aastat.
Ian mängib mõnusaid rütme Osho Laughing Drums saatel. Kontserti saab nautida kas kuulates mugavalt kott-toolil või tantsides ja ennast välja elades.
Sellel õhtul on kõik lubatud!

Kohtume 16. veebruaril TAO Keskuses kell 18:00
Energiavahetus õhtu edukaks toimimiseks on 15€