3p kursus - Ärata eluenergia vaba voolamine II

Pealkiri:

3p kursus - Ärata eluenergia vaba voolamine II


Hind:

120 - 170 €

Kestvus:

3 päeva


Aeg:

Reede, laupäev, pühapäev


Juhendaja:


Sisu:

IN ENGLISH BELOW
Teretulemast kursusele Peep Õunapuu ja Kristiina Laasiga!

Kursuse juhatab sisse 4h introõhtu (11.mai), mis sisaldab ekstaatlist tantsumeditasiooni, süvalõdvestavaid praktikaid ning ülevaadet kursusest. Oodatud on naised, mehed, üksi tulijad või paarid. Kursusel osalejatele on introõhtu TASUTA!
Loe INTROÕHTU kohta siin: https://www.facebook.com/events/151790915511317/

“Kursus põhineb minu pikaajalisele kehateraapia töö kogemusele ja samuti avardavate Tantristlike õhtute korraldamisele koos Kristiina Laasiga” Peep Õunapuu

AEG: 11. - 13. MAI 2018. a. (R 18:00 - 22:00, L 10:00 - 22.00, P 10:00 - 18:00)
KOHT: Tao keskus, Rotermanni 2, Tallinn
KELLELE: Eelnev kogemus ei ole eelduseks, kuid varasema mooduli läbimine tuleb kasuks. Introõhtule ja kursusele on oodatud on mehed ja naised, üksi tulijad ja paarid.
KEEL: kursus on eesti keeles inglisekeelse tõlkega
OSALUSPANUS: 5 esimest registreerujat 120€.
Tasudes kuni 10.aprill (ka.) on varajase osaleja hind 150 eur, alates 11. aprill on hind 170 eur (hind ei sisalda majatust ega toitlustamist).
Kursust tutvustav introõhtu eraldi 20€.
INFO: [email protected] või: 51 13 437 või 58 046 838
REGISTREERIMINE: https://goo.gl/forms/9k9oZQZuck98dsEl1


See nädalalõpu kursus toob Sinuni võimsad, aga samas lihtsad “võtmed" ja tehnikad kogu eluks, mis aitavad Sul avaneda eluenergia vabale voolamisele oma kehas, et seeläbi luua rohkem rõõmu, naudingut ning õnne iseendas.

Saad teada kuidas tõsta enda vibratsiooni, kuidas toetavas ja turvalises ruumis ennast täielikult vabaks lasta takistustest, mis hoiavad all Sinu võnkesagedust, tunda vabanevat energiat, kogeda ekstaasi ja loomejõudu oma ääretust eluenergia vabast voolamisest ja jõuda kõrgemate teadvuseseisunditeni ning samuti õpid kuidas toetada partnerit (klienti) kõike seda kogema.
Me kutsume oma ellu naudingu, et selle abil kogeda tervenemist, vabanemist, ekstaasi, inimlikkust ja ebatäiuslikkust.
Eluenergia vaba voolamine aitab Sul paremini luua oma unistuste elu ja järgida oma tõde.

Kas soovid:
* äratada energia vaba voolamist kogu kehas?
* kogeda laiendatud teadvuse seisundeid?
* vabastada keha blokeeringuid ja tervendada sisemisi haavu?
* lahti lasta ohvriteadvusest?
* avardada elu energeetilisele kogemisele?
* tunda end vabamalt?
* tunda end rohkem iseendana, sellena, kes sa tõeliselt oled?
* integreerida oma sisemise naiseliku ja meheliku energia?
* tasakaalustada oma aju keemiat, äratada kognitiivset ja intuitiivset võimekust?

Kehablokeeringute Vabastamine aitab meil lahti lasta kinnihoidmismustreid, mis alandavad meie võnkesagedust ja takistavad meid täie elurõõmuga elamast. Kinnihoidmismustrid võivad koosneda lahendamata seksuaalsetest pingetest, emotsionaalsetest tasakaalutusest ja füüsilistest pingetest.

Kursusel kasutame järgmiste meetodeid:
* Blokeeringute vabastamine (De-armouring ja sidekoe energeetiline vabastamine)
* Triggerpunktid
* Teadlik puudutus
* Teadlik orgasmiline hingamine
* Kursusel õpid integreerima oma sisemist naiselikku ja mehelikku energiat, mis muudab viisi, kuidas sa tajud oma elu ja suhteid.

Harjutused põhinevad tantristlikel, taoistlikel ja šamanistlikel praktikatel.

Kursusel saad:
* Anda ja võtta vastu kehablokeeringute vabastamise ja eluenergia suurendamise sessioone
* Luua ja hingata eluenergiat läbi oma keha kõrgemate energiakeskuste ja näärmete
* Äratada oma võime, et kogeda õndsuse seisundeid läbi kogu oma keha
* Õppida kasutama oma eluenergiat, vallandades kehas endorfiine
* Saavutada uus tase oma unikaalse sensuaalsuse ja eluenergia väljenduses ja vabaduses

See kogemuslik, lõbus ja avardav kursus on inimestele, kes soovivad suurendada enda olemise naudingut ja oma sisemist ühendust.
Kursusele on oodatud ka tervise ja heaolu valdkondades töötavad praktikud, kes soovivad omandada uusi oskusi.

NB! kursuse alguses me loome väga turvalise ruumi ja kehtestame piirid, nii et iga osaleja tunneb täielikult toetatuna ja saab praktikates osaleda täpselt vastavuses oma limiitidele, ilma vähimagi grupikaaslaste surveta. Keegi ei ole kohustatud tegema midagi, mida nad ei taha teha, ja igal hetkel saab igaüks täiel määral otsustada oma kaasatuse üle konkreetses praktikas.
Tule koos partneri, sõbra, armsama, elukaaslasega või hoopis üksi ning kohtu uute inimestega koolitusel. Me töötame koolituse jooksul üksi, paarides ja gruppides. Kursus viiakse läbi riietes ja seansi vastuvõtmisel on osaline alastus vabatahtlik. Seksuaalvahekord ei ole osa koolitusest.

Tere tulemast sügavale ja elumuutvale teekonnale!

I KURSUSE TAGASISIDE:

  • Suur suur tänu Kristiina ja Peep möödunud nädalavahetuse eest! See oli imeline, vabastas mitmeid blokeeringuid ning võimaldas piire nihutada. Tulin avatult ja ootusteta ning lahkusin hulga naudingute ja uute teadmistega. Ja need imelised inimesed! Naiste vahel täielik sister-power ja mehised mehed, kes nägid minus jumalannat! Jumalannat, kelleks olen alati tahtnud saada, kuid pole osanud vôi julgenud. Aitähh, et lõite ruumi, kus see oli vôimalik. Vôtan selle tavaellu kaasa.
     
  • Kuna see oli mu esimene tantra kogemus, siis ei osanud eelnevalt mitte midagi oodata ega loota. Alguses tundus kõikide kallistamine kohatu ja imelik. Õnneks see aga kõik muutus kui Peebu ja Kristiina mängulisel juhendamisel samm-sammult inimeste energiad ja südamed avanesid ja need omavahel segunema hakkasid. Teisel ja kolmandal päeval läks asi juba hoopis sujuvamalt minu jaoks. Nii palju erinevaid tundeid ja emotsioone, kui nende kolme päeva jooksul, ei ole ma kogu eelneva elu jooksul läbi elanud. Tulin kohale olles oma mõtete ja tunnetega väga puntras ja ega ma väga ei teadnudki mida ma sellelt kursuselt soovin. Ära läksin ma aga selge visiooniga, kuidas oma eluga edasi minna. Kõik see tuli läbi vabaltkulgeva ja mängulise meditatsioonide ja teraapiasessioonide voolu, mille käigus sai igaüks avastada nii endasse peidetud naudingud, kui ka peenelt ära pakitud ja hoiule pandud tundeid, millega varem ei tahtnud või ei osanud tegeleda. Tõeliselt nauditav oli absoluutses kohalolus nautida turvalist ruumi, milles viibides ununes täielikult väljapoole jääv maailm. Lisaks see unustamatu seltskond ja aknasse paistev täiskuu. Kogemus, mis ei unune iial! Namaste!
     
  • Tänan teid selle kursuse ja suurepärase nädalavahetuse eest!
    Mina isiklikult kogesin mitut vist väga olulist tunnet. Esiteks õnnestus mul kohe alguses loobuda igasugustest eelprogrammeeritud ootustest. Ja peaaegu kohe hakkasid keha ja aju ja emotsioonid töötama mingil teisel sagedusel. Väga vabastav kogemus. Teiseks õnnestus mul kogeda täitsa suurt lähedust ja usaldust päris mitme partneriga ja õnnestus vältida igasugust klammerdumist ja kinnijäämist. Sain täiesti positiivse lahtilaskmiskogemuse. Kolmandaks see mõiste „Hoitud ruum“. Sellest oli eelmise suve festivalil juttu 3-6 korda päevas ja hiljem ka mitmel tantraüritusel aga nüüd see siis tähendab minu jaoks midagi. Sellel on sisu ja „standart“. Ja see ruum oli tõesti hästi hoitud. Ma arvan, et minu isikliku tantraekspeditsiooni jätkamiseks on need väga olulised kogemused, teadmised ja täiesti uued valmisolekud.


IN ENGLISH
A 3-Day Course II
We warmly welcome you to a deeply transforming course led by Peep Õunapuu ja Kristiina Laasi.


The course will be introduced by a 4-hour intro night (11th May) which includes an ecstatic dance meditation, deeply relaxing practices and an overview of the course. Men, women, singles or couples are all welcome. The intro night is FREE OF CHARGE for the course participants!

Read more about the INTRO NIGHT:
https://www.facebook.com/events/151790915511317/

"The course is based on my long-term experience of being a bodywork therapist and an organizer of expanding tantric events with Kristiina Laasi", says Peep Õunapuu.

DATES: 11-13 May 2018, Fri 6 pm -10 pm, Sat 10 am- 10 pm, Sun 10 am - 6 pm
LOCATION: Tao keskus, Rotermanni 2, Tallinn
FOR WHOM: Previous experience is not required. Men, women, singles, couples - all are welcome to the intro night and the course.
LANGUAGE: in Estonian, translation into English
FEE: The early bird price paid until 10th April is 150€, from 11th April. the price is 170€ (does not include accommodation and food).
Separate introductory night 20€.

INFO: [email protected], tel. +372 51 13 437 or +372 58 046 838
REGISTER HERE: https://goo.gl/forms/9k9oZQZuck98dsEl1

This weekend course will give you powerful, yet simple practices which help you open up the free flow of your life energy in your body, bringing you more joy, pleasure and happiness. Furthermore, you can use these practices for the rest of your life.

You will find out how to raise your vibration, in a safe and supportive space totally let go of the blockages which keep your vibration low, feel the releasing energy, experience ecstasy and creative power due to the free flow of your limitless creative power. You will also learn how to reach higher states of consciousness and how to support your partner (client) while they are experiencing it.

We invite pleasure into our life to experience healing, release, ecstasy, humanness and imperfection.

The free flow of your life energy helps you create your dream life easily and follow your truth.

Would you like to:

* awaken free flow of energy in the entire body?
* experience expanded states of consciousness?
* release body blockages and heal past wounds?
* let go of victim mentality?
* expand your life by experiencing energies?
* feel more at ease?
* be more yourself, the one who you truly are?
* integrate your inner masculine and feminine energy?
* balance your brain chemistry, awaken your cognitive and intuitive capability?

Releasing blockages in the body help us let go of stuck patterns that lower our vibration and prevent us from living with full joy. Stuck patterns may consist of unresolved sexual tensions, emotional imbalance and physical tensions.

At the course we are using the following tools:

* Releasing blockages (de-armouring and myofascial energetic release)
* Trigger points
* Conscious touch
* Conscious orgasmic breathing
* At the course, you are going to learn to integrate your inner feminine and masculine energy, which will transform your perception of life and relationships.

Activities are based on tantric, Taoist and shamanic practices.

At the course you can:
* give and receive sessions of releasing blockages in the body and increasing life energy.
* create and breathe life energy through your higher energy centers and glands.
* awaken your ability experience the whole body bliss.
* learn to use your life energy, releasing endorphins in the body.
* reach a new level in expressing freely your unique sensuality and life energy.

This experiential, fun and transforming course is for people who wish to increase their pleasure of existence and feel connected to themselves. Also practicians in the healthcare field who would like to acquire new skills are welcome to the course.

NB! At the beginning of the course we are creating a very safe space and set boundaries, so that every participant feels fully supported and can participate to the extent which is in compliance with their boundaries, without any pressure from the group members. Nobody is obliged to do anything they don't want to do, and in every moment everyone can decide the extent to which they are willing to participate in a certain practice.

Come with a partner, friend, lover, life partner or alone and meet new people at the course. We will be working individually, in pairs and in groups. Practices will be done having clothes on and while receiving a session partial nudity is optional. Sexual intercourse is not part of the course.

Welcome to a deeply transformational journey!

PEEP ÕUNAPUU
Over the last 6 years I have passionately devoted myself on deep bodywork therapies, organizing different educative events and tantra courses, and experiencing it all.

I also lead and organize Men's Power groups, TantraDate and TantraFlow evening events, concerts of heart songs (Deva Premal, Praful, Mirabai Ceiba), etc.
I offer private therapy sessions: energy work, releasing body blockages (De-armouring), body balancing (Osho's rebalancing massage), myofascial energetic release (MER) tantra massage, etc.
I am the creator of High on Life Tantra Festival and a member of the organizing team.

KRISTIINA LAASI
10 years ago I realized that happiness does not come from outside and since that moment I started discovering a new world through different courses, practices and books.
About 6 years ago, life made me pay attention to the topic of femininity which has taught me to love myself, to listen to my body, to feel and accept my power. It has been an exciting and expanding journey. The highlight of experiencing myself the most deeply as a woman was a month-long women's Taotantra course in Thailand led by Shashi Solluna and Minke Devozi.
Over the last 3 years I have assisted in organizing different courses and led women's circles, TantraDate and Tantraflow evening events.