MEDITATSIOONIÕHTUD Erik Perliniga

Pealkiri:

MEDITATSIOONIÕHTUD Erik Perliniga


Hind:

15 €

Kestvus:

2h


Aeg:

Neljapäev 19:30 - 21:30


Juhendaja:


Sisu:

Armsad jalgade ja kätega inglid, 
Kohtume igal neljapäeval kell 19.30 Tao Keskuses (Rotermanni 2)
sõbralikus ning pühas ja hoitud ruumis, austuses ning armastuses.

Õhtuid juhatab Erik Perlin, Maagilise Reiki Meister, Lõbus ja sõbralik Shamaan ning helivõlur, kes on meie giid ja tugi selles avardavas rännakus, kuhu teid kõiki kutsume. Erik aitab meie pärisolemusel särada ning toetab meie häälestumist kõrgeimale võimalikule eluliinile.

Me saame seda, millele keskendume. Õpime elama hetkes ning keskenduma ja hoidma oma tähelepanu sellel, mida me oma ellu juurde luua soovime. 

Need õhtud on pühendatud meie kõigi avardumisele ja valgustumisele, meie elujõu tugevdamisele ning terviklikuse ning armastuse ankurdamisele. Ennekõike elu tähistamisele, rõõmule ja tänule. Väestame iseennast ja inimesi enda ümber, olles avastanud, et igaühes meist elab looja. 

Terviklikkus/Tantra/Jooga - Kõik on üks, Kõik on püha. Kuhugi jõuda pole vaja, me oleme juba kohal. Igaüks on Buddha, teab ta seda või mitte. Kõik vastused on meie enda sees. 

Kutsume teid üheskoos avama ja avardama oma meelt ja tajusid, lõdvestuma ja pühendama aega iseendale, looma järjepidevust meditatsioonis ja usalduses. Armastame ja hoolime endast niivõrd, et pakume endale parimat. Kuulame oma südame juhatust ning väljendame ja loome kõrgeima kvaliteedi ja potentsiaali kohaselt. Meditatsiooniõhtust laetuna, võite lisaks valgusest ja armastusest laetusele, oodata piiride ja piirangute lahtumist, positiivseid elumuutusi, igapäevast maagiat ning sünkroonsusi. 

Õhtu koosneb loenguosast, erinevatest huvitavatest praktikatest ning meditatsioonidest. Saame südamest jagada, laulda, tantsida ja rõõmustada! Avastame koos uusi dimensioone ning jagame kerguses ja lihtsuses teadmisis ja tarkusi, meid kõiki puudutavatel teemadel.

Iga õhtu keskendub konkreetsele teemale või valdkonnale meie elus. Esimesed 7 õhtut on pühendatud meie energiakeskustele ning energiamaailma tundmaõppimisele Teemad järgnevad:
1. Väeõhtu Erik Perliniga 29. märtsil:
Mugavustsoonist välja - Enese ja maailma usaldamine

2. Väeõhtu Erik Perliniga 5.aprill:
Seksuaalsuse ja loomingulisuse alkeemia

3. Väeõhtu Erik Perliniga 12.aprill:
Enesekindlus ja Kõrgema tahte integreerimine

4. Väeõhtu Erik Perliniga 19.aprill: 
Armastuse 101 - Südame tervendus

5. Väeõhtu Erik Perliniga 26.aprill: 
Eneseväljendus - Elamine Tões ja Selguses

6. Väeõhtu Erik Perliniga 03.mai:
Visiooniseminar - Olen oma elu meister

7. Väeõhtu Erik Perliniga 10.mai:
Universumiga üks - Kõik on pühaSelga mugavad riided, kaasa pudel vett.
Osalustasu: 15
Sularahas kohapeal õpetajale

Namaste!