Kontsert x Rännak

Pealkiri:

Kontsert x Rännak


Hind:

15 €

Kestvus:

2h


Aeg:

Reede 20. aprill 19:00 - 21:00


Juhendaja:


Sisu:

“Kontsert, kus kõik on kaasatud ühisloomesse. Nii oma voolava liikumisega, kui ka oma häälega.” – Andri ja Ilona

Muusika on inimsoo kultuuri iidne osa ja avaldab võimast mõju meie meelemõistusele. Instrumendid, mida rännakul mängitakse, tekitavad vibratsioone, mis loovad kehalisi seisundeid ning aistinguid. Laulud võivad panna inimesi naerma, nutma või tantsima. Kui helilained kulgevad läbi õhu, jõuavad su kõrvadesse, lükkavad need õhku kuulmekäikudes ja panevad kuulmekiled liikuma. See paneb omakorda liikuma kolm tillukest luud, mis edastavad võnked sisekõrva vedelikuga täidetud ossa, mida nimetatakse teoks. Vedeliku liikumine selles spiraalses osas tekitab elektrilisi signaale, mis jõuavad ajusse. Ent see on vaid väga väike osa suurest loost. Need lihtsad võnked võivad tekitada võimsa emotsionaalse reaktsiooni ning nootides endis ja selles, kuidas aju neid tajub, peitub kihtide kaupa keerulisi nüansse. Helilained, mis jõuavad su kõrvadesse, kannavad endas tohutut infohulka. Sellele lisanduvad kaja, järelkõla ja resonants ning hulk pille, hääli ja laule. Muusika mõjub nendele ajuosadele, mis juhivad naudingut, hirmu, liikumist, mälu ja emotsioone. Laulud võivad vallandada ootamatuid seoseid. Selle retke käigus on sul võimalik turvalises keskkonnas vaadelda, tunda ja teadvustada, mis on see, mis täna sinu tähelepanu vajab.

Helirännakut viivad läbi Andri Afanasjev ja Ilona Maria Abiline

Energiavahetustasu 15 EUR
(Palun meid kindlasti teavitada vähemalt nädal ette, kui Sa ei saa osaleda, siis saavad need osaleda, kes ootavad järjekorras!)

NB! Palun võimalusel tulla 15 minutit ennem rännakut kohale, et oleks aega kohaneda ruumiga.

// Kui sul ei ole mingil põhjusel võimalik täisosalus tasu maksta aga väga soovid osaleda siis palun kontakteeru isiklikult ja leiame lahenduse.

HELIRÄNNAKUST ON KIRJUTATUD: 

1. Mis on helirännak? – 23.03.2018 Tervist24/Õhtuleht

2. Tao keskus kutsub Helirännakule – 23.03.2018 Pealinn

3. Helirännak aitab teadvustada ja kogeda sõlmpunkte – 23.03.2018 Hingepeegel

4. Helirännaku korraldaja Andri Afanasjev: see sai alguse juba lapsepõlvest, kui mul oli kokkupuude vaimse maailmaga – 23.03.2018 Hingele/GoodNews

5. Tao keskus kutsub helirännakuga endas harmooniat taastama – 22.03.2018 Hingele/GoodNews

6. Tao Keskus näitab meditatiivset filmi “Vaikusesse kõnd”, mis räägib kloostrielanike elust – 08.03.2018 Hingele/GoodNews

7. Tao Keskuse juhataja Laidi Sergejeva saates Head Uudised – 08.03.2018 Kesk-Eesti Tre Raadio