City camp noorte linnalaager!

Pealkiri:

City camp noorte linnalaager!


Hind:

210 €

Kestvus:

18 - 22. juuni ja 2. - 6. juuliSisu:

City camp noorte linnalaager!

Noored vanuses 9-14 aastased- ootame teid linnalaagrisse Tao keskuses
Toimumisajad: 18-22 juuni / 02-06 juuli. 
Kellaajaliselt 10.00-16.00
Iga päev on kavas erinevad tegevused ja töötoad, hommikuamps ja soe lõuna. 


Breik tants - juhendajaks Marek Vetik 
Marek on tantsija, koreograaf, lavastaja, mitmekordne Eesti ja Baltikumi meister break tantsus. Lemmikuteks tantsustiilideks on Breaking, House ja Experimental.

Peale lõunat Djembe workshop - 
juhendaja Ian Mikael Kirss
Ian Mikael Kirss on trummidele valu andnud 18 ning rõõmu pakkunud õpetamise näol 14 aastat. Igapäevaselt annab ta trummikomplekti ja djembé eratunde. Ian on aastast 2004 maailmakuulsa trummitaldrikute ja gongide valmistaja Paiste ametlik artist.


Urbanshow - juhendaja Elina Tamm
Tants on olnud Elina üheks eneseväljendusviisiks juba ligi 20 aastat. Selle aja jooksul on ta tegelenud mitmete erinevate stiilidega nagu näiteks hip-hop, house, jazz, ballett, showtants ja teised. Kõik need stiilid on mõjutanud teda kui tantsijat ja koreograafi ning aidanud leida oma stiili, mida ta on viimastel aastatel ka teistele edasi andnud ja õpetanud. Elina treeneritee sai alguse 2009 aastal, kui alustas Club Freestyle’i trennidega. Lisaks on ta õpetanud ka Videoclip dancingu stiili ning alates 2014 aastast iseenda poolt loodud stiili nimega Urban Show.
Peale lõunat erinevad tegevused linnaruumis. Üllatus! 

K
Noortejooga - juhendaja Mirell 
Peale lõunat tutvume gongide imelise maailmaga, mida tutvustab meile Tiina Karjatse
Kogeme gongimängu läbi enda keha, läbi koostöö loome ise muusikat, õpime ennast läbi helide väljendama. Kõik saavad proovida gongi mängu ;) 

Kes on Tiina: Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.
Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.

( https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse/ )

N
Mis on Taiji?  Tegemine on teadmine! 
Juhendaja Viktor Palmet on seda õppinud Hiina meistritelt. 
Lisaks Hiina võitlus- ja tervisealade tundmisele on tal neli musta vööd erinevates Jaapani võitluskunstides. Tema juhendamisel teeme selgeks endale mõned põhiliigutused.


Showtants - juhendaja Liis Koitla
Kes on Liis? Enda 19 eluaasta jooksul olen tantsimisega ametlikult tegelenud juba 15 aastat, kuid mulle on alati öeldud, et hakkasin tantsima juba enne, kui kõndiminegi selge oli. Minu teekond algas iluvõimlemisega ning tegelesin sellega üle kümne aasta. Alustasin tavalise õpilasena, kuid juba varsti andsin ise lastele trenne, õpetasin neile erinevaid tantse, käisime koos tantsupidudel ja aitasin korraldada vahvaid laagreid. Selle aja jooksul oli mul suurepärane võimalus proovida erinevaid trenne ning seetõttu olen omandanud mitmekülgseid tantsustiile. Olen veel tegelenud näiteks kaasaegse tantsu, hip-hopi, showtantsu, ClubFreestyle, salsa ja Ladina – Ameerika tantsudega. Samuti olen olnud koreograaf lastemuusikalides “Pöialliisi”, “Tuhkatriinu” ning “Lumivalguke ja seitse pöialpoissi”.
Trenni tehes hindan ma positiivsust, head muusikat ja eneseväljendusoskust. Tean, et jään alati tantsuga seotuks, kuna pean ka teistega jagama seda tantsupisikut, mis minus peitub.

Lõpetame nädala kõikide lemmikjäätise kohvikus Gelato Ladies'es ise pulgajäätiseid kaunistades, pimedegustatsiooni tehes ja loomulikult rohkelt jäätist süües!

Ootame kõiki aktiivseid ja rõõmsaid noori, 
et koos ägedalt aega veeta! 

Kohtade arv on piiratud, et hoida grupi töötoad personaalsemad. 


Noored vanuses 9-14 aastased!
Linnalaagri tasakaalupanus 210 €
Registreerimine kuni 30 aprill - [email protected]