Sügava loomingu avamine - tasuta tutvustusõhtu

Pealkiri:

Sügava loomingu avamine - tasuta tutvustusõhtu


Hind:

tausta €

Kestvus:

1h 30 min


Aeg:

Teisiäev 17. aprill kell 18:30 - 20:00


Juhendaja:


Sisu:

Sügava loomingu avamine - tasuta tutvustusõhtu
17. Aprill, kl 18:30 - 20:00, TAO Keskuses (Rotermanni 2, Tallinn)

Eelregistreerimine on vajalik! Palun kirjutada oma osalemise soovist hiljemalt 16. Aprill (esmaspäev) e-mailie aadressil: [email protected] või tel: 52 81 585

21.-22.Aprill toimub “Maali oma Eelmist Elu” kursus, mis on unikaalne protsess, et avada oma loomingulisus selle täies potentsiaalis. Läbi spetsiaalsete tehnikate (enesehüpnoos, iidset tehnikad, meditatsioonid) me saame kontakti oma sügava spontaanse loomingulisusega, mis avaldub suurtel – 180x 120 lõuenditel.

Kursust tuleb juhendama 2 õpetajat, Swami Dhyan Nisargan (kunstiterapeut ja Spontaanse Loomingulisuse Instituudi asutaja Ukrainast) ja Anil Chandwani (tuntud hüpnoterapeut, NLP treener ja koolitaja USA-st). 
Teil on võimalus osaleda tasuta tutvustusõhtul, mida viib läbi üks kursuse juhendatest Swami Dhyan Nisargan.

Nisargani töö põhineb loomingulisuse avastamisel, aidates inimestel jõuda nende loomingulisuseni ning osata ja julgeda seda väljendada oma igapäevaelus (nii töö kui eraelus).

Tutvustusõhtul Nisargan räägib ning tutvustab tehnikaid mille abil saab võtta teadlikult ühenduse oma autentse, piiritu, loomingulisuse allikaga. Kuidas avada ennast südamele, intuitsioonile, enesearmastusele, arusaamale, minna laskmisele ja spontaansusele?

Kogu Nisargani elu on seotud loomingulisuse, spotaansuse ning meditatsiooniga. Juba lapsest peale tegeles Nisargan kunstiga, läbi mille ta väljendas enda unikaalsust, mässumeelsust, vabadust. Pärast Oshoga kohtumist sai meditatsioon suureks osaks tema elus.

Osho initsiatiivil hakkas Nisargan õpetama loomingulise kunsti gruppe ning avas Rahvusvahelise Spontaanse Loomingulisuse Instituudi. Pärast seda hakkas Nisargan juhendama kunstiseminare, kunstiteraapia treeninguid ning Osho meditatiivseid teraapiaid Euroopas, Venemaal, Ukrainas. Viimased 20 aastat on Nisargan saanud tuntud ja hinnatud õpetajaks nii Euroopas, Aasias kui Ameerikas.