home

Riina Raudsiku loeng teemal Tagasi tervise juurde läbi vanarahva tarkuste

Pealkiri:

Riina Raudsiku loeng teemal Tagasi tervise juurde läbi vanarahva tarkuste


Hind:

Kestvus:

2h


Aeg:

12. märts kell 18.00 - 20.00


Juhendaja:


Sisu:

Juba enne Jeesus Kristuse sündi teadsid arstid ja ka tavainimesed tervisest palju. Seda näeme muistendite ja suust suhu levinud vanasõnade kaudu. Arutame tuntud vanasõnade kaudu tervise ja haiguse seisundeid.

Loeng toimub ringis istudes arutlevas seminarivormis ning on osa pikemast loenguseeriast, millel saate pilku peal hoida jälgides Facebooki lehte Riina Raudsiku terviseloengud.

Dr Riina Raudsiku loengusari keskendub terviklikule tervishoiule. Dr Raudsik on 40-aastase staažiga tohter, keda tema kolleegid kas pooldavad või sarjavad tema „teistmoodi” vaadete pärast. Ometi armastavad patsiendid teda palavalt ning kuna Riina maailmapildis ühenduvad akadeemiline tõenduspõhine meditsiin ja n-ö alternatiivsed tervenduspraktikad, siis on loengusarja korraldaja silmis dr Raudsiku puhul tegemist pigem suure novaatoriga, kes aitab patsientidel leida õige tee, et oma hädadega nii pro- kui retroaktiivselt ise toime tulla. Lõppeks saame me enda jaoks ise alati enim ära teha, kuid vajame selleks suuniseid. Tore, kui neid jagab kogenud arst, kes on õppinud inimest tundma nagu tema kolleegidki ja samas jaksab ennast täiendada ka teiste vaatenurkadega. Kindlasti seisame meditsiinis nagu paljudes muudeski valdkondades täna murrangulise ajastu keskel ja iga uus lähenemine hirmutab, ent arengud just nii toimivadki.

Piletid tulevad müüki Piletilevisse lähipäevil, ent on saadaval ka kohapealt (sularahas). Anname piletite müükisaabumisest märku!

P.S. TAO Keskuses ei kanta välisjalanõusid. Kui tunnete end sokkis ebamugavalt, palun võtke kaasa vahetusjalanõud.