TANTS JA HELIVIBRATSIOONID

Pealkiri:

TANTS JA HELIVIBRATSIOONID


Hind:

15.00 €

Kestvus:

1,5h


Aeg:

reedel 18.00 - 20.00


Juhendaja:


Sisu:

Raputame ja liigutame seismajäänud energiaid läbi kuumade rütmide ja tantsu. Tasakaalustame ja lôdvestame oma keha müstiliste helidega. Harjutused energiablokeeringute vabastamiseks ja teadvusetasandite avardamine. 

Läbi helivibratsioonide saame korrastada ja muuta oma reaalsust. Viies ajuvônkesageduse alfatasandile, lôdvestub ka meie füüsiline keha paremini. 

Tantsime ja aktiviseerime oma tuleelementi läbi vabastava tantsu ja liikumise. Valutav selg ja seedimisprobleemid on ehe näide sellest et meie tule-ja maaelement on blokeeritud. Väristamine ja raputamine on energiate vabastamiseks väga efektiine.Samuti vanade emotsionaalsete mustrite vabastamine läbi tantsu on üks parimaid.Hirm ja kadedus on aga emotsionaalsed mustrid,mis blokeerivad sinu vee-elemendi ja oledki voolamisest ãra lôigatud vôi uputavad sind hoopiski suurde probleemide tulva. Pärast tunniajast raputust aga meditatiivne heliirännak ja alateadvuse môjutamine läbi helide.Vôid olla tâiesti algaja vôi ka edasijôdnud. Varasemad kogemused ei ole üldse tähtsad.Unusta täiuslikkus ja hakka Elama!
info Almer Jansu 56876286

Registreerumine: [email protected]