SHINDO

Pealkiri:

SHINDO


Hind:

10.00 €

Kestvus:

1h


Aeg:

kolmapäev kl 8.45 - 9.45


Juhendaja:


Sisu:

Shindo on Jaapanist pärit ravi- ja kehaharjutamise viis, mis rajaneb tuhandeid aastaid vanadele teadmistele ning põhineb tugevalt kõige uuematele teadmistele inimese anatoomiast ja füsioloogiast. Inimese käsitlus on terviklik.

Erinevad tasakaalutuse seisundid, nagu stress, depressioon, lihas- ja emotsionaalsed pinged häirivad inimese loomulikku elujõudu. Shindo® abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks.

Shindo võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt.

Lõdvestumise soodne mõju meie tervisele on kõikidele teada. Shindo vabastab keha emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest, tasakaalustades samas keha energiaid.

Shindos® kohtuvad ida ja lääne oskusteave, vana ja uus arusaam tervendamisest ning aktiivne ja passiivne tugevus ja nõrkus. Shindo® pakub võimalusi, jõudu, julgust ja rõõmu. Loodame, et see rõõm saaks osaks võimalikult paljudele ja et seda jätkuks jagamiseks eri elualadele.

Kuidas Shindo seda kõike teeb?

Inimese kehas voolab energia. Eesti keeles lihtsalt eluenergia, jaapani keeles ki ja Hiinas chi. Eluenergia voolamisest ja tasakaalust kehas sõltub meie vaimne ja füüsiline tervis. Energia kulgeb mööda kanaleid, mis on nagu väikesed jõed. Ja samamoodi nagu jõgede puhulgi – kui on vool, on jõe ümber elu, kuid kui voolu mingil põhjusel enam pole, kuivab jõgi kokku ja igasugune elu temas ja tema ümber lakkab olemast, hääbub. Nii ka inimestega –  kui energia kanalites voolab takistusteta, oleme terved, vitaalsed, kuid kui energia seiskub või tasakaalust välja läheb, väljendub see  erinevate haiguste ja hädade näol meie füüsilises ja emotsionaalses kehas.

Iga energiakanal on seotud elutähtsa organiga meie kehas, mille  järgi ta endale ka nime on saanud. Põhienergiakanaleid on kaksteist ja shindo venitused ongi loodud selle põhjal, kus need kanalid meie kehas asetsevad.

Iga venitus tegeleb korraga kahe energiakanaliga, vabastades meie keha sinna kuhjunud blokeeringutest, et ennast jälle tasakaalukama, tervema ja õnnelikumana tunda.

Hind ja maksmine
1 korra piletid ostetakse ainult kohapeal sularahas juhendajalt. 1 korra pilet 10€.
​Kuukaarti saab osta ülekandega Tao Keskuse kontole või sularaha eest juhendajalt.
SAABUVA KUU KUUKAARTI SAAB ÜLEKANDEGA OSTA AINULT 1. KUUPÄEVANI (1. kuupäeval enam ei saa)
Kuukaart 35€ (sisaldab 4 korda).
TAO Keskuse arveldusarvele: a/a EE17 2200 2210 6440 3477 Swedbank
Saaja: TAO Keskus OÜ
Selgitusse tuleb kindlasti märkida oma nimi, kursuse lühinimi ja toimumise kellaaeg ning kuu, mille eest tasute

Üldinfo:
Registreerumine on vajalik ja toimub Tao Keskuse kodulehe kaudu 
KESKUSESSE SAAB SISSE ALATES 15 min enne algust
Selga on vajalik panna liikumist võimaldavad riided.
Duširuumide kasutamise võimalus avaneb septembri viimases kolmandikus.
Sauna kasutamise võimalus eraldi tasu eest septembri lõpust alates (info täpsustub).