Tunniplaan

juuni 2022
01.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
02.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
03.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
04.06 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS I Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
04.06 10.00 - 19.00 Jaapani sidumiskunst Shibari
Reeli Hakman Vaata
04.06 19.00 - 20.00 OSHO DÜNAAMILINE MEDITATSIOON® 7 – 21 järjest päeva
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
05.06 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
05.06 19.00 - 20.00 OSHO DÜNAAMILINE MEDITATSIOON® 7 – 21 järjest päeva
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
06.06 18.30 - 21.00 Gongimeditatsioon | Elutervendus
Rasmus Heil,Külli Trauser,Heino Väli Vaata
07.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
08.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
09.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
10.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
11.06 12.00 - 16.00 Meestejutud 1 Tom Walsbergiga "Sissejuhatus teadlikusse seksuaalsusesse"
Tom Walsberg Vaata
11.06 19.00 - 20.00 OSHO DÜNAAMILINE MEDITATSIOON® 7 – 21 järjest päeva
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
12.06 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
12.06 12.00 - 16.00 Naistejutud 1 Tom Walsbergiga. "Sissejuhatus teadlikusse seksuaalsusesse ja naiste sisekosmos"
Tom Walsberg Vaata
14.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
15.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
15.06 19.00 - 20.30 Veebimeditatsioon-Ego tervendamine ja teiste energiatest enda tagasi toomine
Hingeingel Marge Riks Vaata
16.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
17.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
19.06 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
20.06 18.30 - 21.00 Gongimeditatsioon & Tervendus | Uue Maailma loomine
Rasmus Heil & Sigrid Kõlu Vaata
21.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
22.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
23.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
24.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
26.06 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
27.06 18.30 - 21.00 Gongimeditatsioon | Heliteraapia tervendus
Rasmus Heil, Külli ja Heino Väli Vaata
28.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
29.06 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
juuli 2022
01.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
02.07 09.00 - 17.00 2 DAY De-armouring, Breathwork & Ecstatic Experience Workshop
Nathan Marcuzzi Vaata
03.07 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
05.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
06.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
07.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
08.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
09.07 10.00 - 17.00 Veet Mano individuaalsed vastuvõtud
Veet Mano Vaata
09.07 12.00 - 16.00 Meestejutud 2 Tom Walsbergiga
Tom Walsberg Vaata
09.07 13.30 - 20.00 Veet Mano seminar: allasurutud emotsioonide vabastamine
Veet Mano Vaata
10.07 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
12.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
13.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
14.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
15.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
15.07 14.00 - 18.00 Meditatsioonijuhtide Väljaõpe: OSHO Aktiivsed Meditatsioonid
Deva Lokita (Brenda Randroo) Vaata
17.07 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
19.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
20.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
21.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
22.07 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
24.07 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
28.07 19.00 - 19.00 OSHO Pulsations "Vabadus sees" / Ошо Пульсации "Свобода внутри"
Prem Svaraj Vaata
august 2022
05.08 10.00 - 18.00 ILMASTIKUKINDLA VALGUSTRUMMI töötuba
Arto Ukko Vaata
06.08 10.00 - 18.00 Meditatsiooni õpetaja kursus (aastane õpe)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
06.08 10.00 - 18.00 KLASSIKALISE VALGUSTRUMMI töötuba
Arto Ukko Vaata
07.08 10.00 - 15.00 Trummiõpe Soome trummimeistriga
Arto Ukko Vaata
13.08 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
19.08 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS I Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
26.08 14.00 - 18.00 Tantra Massage Therapist Training in Tallinn, Estonia
Somananda Tantra School Vaata
september 2022
05.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
05.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
06.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.09 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
06.09 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
07.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
07.09 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
07.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
07.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
08.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.09 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
09.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
09.09 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
12.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
12.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
13.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.09 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
13.09 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
14.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.09 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
14.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
14.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
15.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.09 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
16.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.09 11.30 - 13.00 Kolmanda silma puhastamise ja aktiveerimise koolitus
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
17.09 15.00 - 17.00 PhD loeng teemal - Uni ja unenägude juhtimine
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
18.09 11.30 - 13.00 Loeng teemal ’’Meie sisemine laps ehk varju- ja päikeselaps’’
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
19.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
19.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
20.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
20.09 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
20.09 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
21.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
21.09 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
21.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
21.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
22.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.09 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
23.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
24.09 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
26.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
26.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
27.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.09 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
27.09 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
28.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
28.09 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
28.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
28.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
29.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.09 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
oktoober 2022
01.10 10.30 - 18.30 MEDITATSIOONI ÕPETAJA aastane väljaõpe (4. grupp)
Seeda Randroo Vaata
03.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
03.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
04.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
04.10 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
04.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
05.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
05.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
05.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
05.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
06.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.10 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
07.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.10 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
10.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
10.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
11.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
11.10 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
11.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
12.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
12.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
12.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
12.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
13.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.10 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
14.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
17.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
18.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
18.10 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
18.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
19.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
19.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
19.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
19.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
20.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
20.10 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
21.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.10 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (Aastane õpe)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
24.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
24.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
25.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
25.10 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
25.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
26.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
26.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
26.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
26.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
27.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.10 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
28.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.10 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
november 2022
01.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
01.11 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
01.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
02.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
02.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
02.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
02.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
03.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
03.11 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
04.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
07.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
07.11 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
08.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.11 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
08.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
09.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
09.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
09.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
09.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
10.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
10.11 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
11.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
12.11 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS I Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
14.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
14.11 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
15.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.11 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
15.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
16.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
16.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
16.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
16.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
17.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.11 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
18.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
19.11 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
21.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
21.11 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
22.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.11 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
22.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
23.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
23.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
23.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
23.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
24.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
24.11 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
25.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
28.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
28.11 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
29.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.11 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
29.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
detsember 2022
01.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
01.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
02.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
02.12 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
05.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
05.12 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
06.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.12 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
06.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
07.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
07.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
07.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
07.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
08.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
09.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
10.12 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
12.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
12.12 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
13.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.12 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
13.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
14.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
14.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
14.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
15.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
16.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.12 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
19.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
19.12 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
20.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
20.12 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
20.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
21.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
21.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
21.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
21.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
22.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
23.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
26.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
27.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.12 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
27.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
28.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
28.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
28.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
28.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
29.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
30.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
jaanuar 2023
02.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
03.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
03.01 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
03.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
04.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
04.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
04.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
04.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
05.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
05.01 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
06.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.01 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
09.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
10.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
10.01 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
10.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
11.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
11.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
11.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
11.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
12.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
12.01 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
13.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.01 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
16.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
17.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.01 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
17.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
18.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
18.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
18.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
18.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
19.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
19.01 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
20.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
23.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
24.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
24.01 12.00 - 13.00 Lõunapausi jooga
Eeva Kallis Vaata
24.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
25.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
25.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
25.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
25.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
26.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
26.01 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
27.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
30.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata